Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen hosszú ismerkedés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen hosszú ismerkedés, randizgatás után jönnétek össze valakivel?

Figyelt kérdés
Még sosem volt kapcsolatom, még a randizgatós időszakban vége lett mindig az alakuló dolognak. Volt hogy ez 2 hónapig is elhúzódott, addig is csupán 3x tudtunk találkozni, de azért általában rövidebb ideig tartottak ezek. Most szintén van valami alakulóban. 3 randink volt eddig, túlvagyunk az első csókon de nekem valahogy túl gyorsnak tűnne már a kézfogás is. De lehet csak mert sosem jutottam még el senkivel sem addig. Látom rajta, hogy ő már beszélne kettőnkről, én hát még nem. Szóval én vagyok túl lassú? Nektek meddig szokott tartani míg azt érzitek most már lehet ilyenről szó, hogy együtt vagytok? Vagy csak majd jön magától, hogy azt érzem egy pár vagyunk? Én 16L, ő 18F

2017. jún. 2. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónap beszélgetés, olyan 4-5 jól sikerült randi sem elég olykor olykor, persze biztosan mások máshogy csinálják, de én nem megyek bele csak úgy feleslegesen kapcsolatokba.
2017. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 2. randin volt szájrapuszi. Harmadik- negyedik randi után jöttünk össze :) azóta is együtt vagyunk.
2017. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 1hét levelezés után már randi volt.De mindenki más. De az első randin szeretek eljutni a csókig.21F
2017. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!