Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány? Így nem gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány? Így nem gáz elhívni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a suliból, alapvetően beszélgetnék vele, mielőtt elhívnám valahová, de erre valószínűleg nem nagyon lesz lehetőségem egy darabig. Nagyon gáz, ha csak odamegyek hozzá, mondom, hogy felfigyeltem rá, lenne-e kedve meginni valamit?
2017. jún. 12. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor van gáz , ha nem jösz be neki.. :/
2017. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nemet mond. Ezen túl nem sok vesztenivalóm van.
2017. jún. 12. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg, csak ha mégis csak elutasít lehet ciki lesz utána a suliba találkozni vele..
2017. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te hül*e vagy :D mit irkálsz privátban
2017. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam neked semmit sem privátban.
2017. jún. 12. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom ki szórakozik
2017. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, semmi nagy probléma nincs egy esetleges nemleges válasz esetén! Nyugodtan próbálkozz nála, és nem ciki ha ennyit mondasz. Az lehet még kínosabban jönne ki hogy ha előtte sablontémákról beszélgettek...
2017. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16.
2017. jún. 12. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!