Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány aki tetszik de csak a Facebookja alapján és személyesen egyáltalán nem is ismerem akkor jó ötlet így elhívni? Egyáltalán el lehet így valakit hívni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy azt írom neki hogy "Szia én xy vagyok és a Facebook a "Kit ismerhetek?" rovatban dobott fel, biztos mert vannak közös ismerőseink. Mivel a profilod alapján szimpatikus vagy ezért arra gondoltam hogy szívesen megismerkednék veled. Ha te is szimpatikusnak találsz engem akkor ne habozz visszaírni. Üdv.:xy" Hozzá kell tenni hogy átlagon felül jóképű vagyok és addigra még fel is tuningolom a profilomat még pár jó képpel. Lányok ti eljönnétek így valakivel randizni vagy egyenesen sértő hogy ismeretlenül mindjárt randit várok tőle?

2017. máj. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem beképzelt, ez teljesen korrekt lenne, de van benne 1 hiba. SOHA NE kínáld magad tálcán, mert akkor hamar elúszik az izgalom, az jönne le neki, hogy akkor tesz zsebre és vesz elő, amikor akar, hisz nem is ismer. Verődj a társaságába. Nevettesd meg, azt muszáj! Ha lesz valami kötődés a részéről, mert jókat dumáltok, meg elmondja a bajait, akkor jársz jó úton. Az sem jó, hogy ha úgy érzi hogy nem bírod nélküle. Valahogy verődj a társaságába, de ne vedd fel facen ismerősnek, csak ha már jól kijöttök, és látod, hogy élvezi a társaságod.
2017. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki hanem visszajelzések alapján írom.
2017. máj. 22. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne, ma már egyszerűen szinte mindenki valamilyen közösségi oldalon lóg naponta minimum három órát... Persze, hogy lehet, hogy valaki szimpatikus lesz a profilja alapján, de azért előtte nem árt jobban megismerni, hogy kicsoda az illető. Például, hogy nem lakik e túl messze, mert azért a távkapcsolat nem mindenkinek jön be... Meg sok a lányok közt is a kamu oldal, különböző modellek fotóival... Ha gyanús, akkor töltsd fel a Google képkeresőbe, az megtalálja a neten bárhol, ha lelopta a képet. Egyébként sok sikert 😊
2017. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi😊
2017. máj. 23. 14:28
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ne bonyolitsd tul a dolgokat :-)

Egyszeruen irj ra egy laza, jo stilussal, ha meg "atlagon feluli jokepu" vagy az csak a raadas, tuti siker ;-)

De legyel hatarozott, mindenkepp!

A lanyok szeretik a hatarozott sracokat, nem kell tul sokat magyarazkodni, egyszeruen irj csak annyit, hogy nagyon tetszik es kesz :-)

2018. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!