Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sos! Elso randinal csok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Elso randinal csok?

Figyelt kérdés
13 vok es tolem a baratom 45-50km re lakik,1.tali lenne de nar feleve beszelunk,2honapja egyutt vagyunk

2017. jún. 20. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Es o 16
2017. jún. 20. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:

Két hónapja együtt vagytok és első tali lenne...


Fogalomzavarban vagy, hogy mit jelent együtt lenni.

2017. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vok vak Vuk mi? Na viccet félre téve ez sok mindentől függ. Nekem például ebben az esetben eszembe se jutna de ez csakis a te döntésed. A fiú egy idős veled? Mennyire gondoljátok ezt komolyan? Ezek alapján gondolt át még egyszer. Remélem tudtam segíteni. Remélem jól érzitek majd magatokat. 14/l
2017. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valójában nem vagytok együtt, mégcsak nem is találkoztatok, nem is ismeritek egymást
2017. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyutt lenni en ugy ertettem hogy kapcsolatban :)
2017. jún. 20. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Pici lány: ez nem kapcsolat.

Lehet találkozol vele, aztán nem érzed azt az izgalmat, amit eddig, s már nem is fog érdekelni. Vagy ő lesz így.

Vagy büdösnek érzed majd stb.

2017. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1: írj helyesen, gyakorold "vagyok"

2: Ez nem kapcsolat, nem szerethetsz valakit akit nem is ismersz

3: Az interneten mindenki máshogy viselkedik, lehet, hogy nem is lesz szimpatikus a kisfiú.

2017. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!