Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vigyek a lanynak valamit elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek a lanynak valamit elso talalkozaskor?

Figyelt kérdés

Osszeismerkedtem egy lannyal Facebookon, akit meg sosem lattam szemelyesen, csak rairtam. Viszont tok jol kijovunk egymassal, nagyon tetszik nekem, szerintem en is neki, es holnapra meg is beszeltunk egy talit.

Viszont nagyon izgulok igy, hogy meg sosem talalkoztunk szemelyesen egymassal.


Mindketten 20 evesek vagyunk egyebkent.


Vigyek neki szerintetek valamit, atoleljem mikor talalkozunk vagy ilyesmi?

Bocsi a szerencsetlen kerdesekert, de tenyleg nem tudom mit csinaljak, igy hogy nem talalkoztunk meg.


A jo tanacsok johetnenek ezerrel a ket kerdesemen kivul is.


2017. jún. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha akarsz akkor 1 szál rózsa.

Az ölelést nem tudom. Puszi mehet.

2017. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Akár egy kertből letépett rózsa vagy bármilyen más virág. Vagy csokit is vihetsz.

Ölelés,puszi mehet.

2017. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg fura lehet. Nálam is mindig előbb személyes, és csak utána távkapcsolat.


Szerintem tégy úgy mintha először találkoznál vele abszolút. Távkapcsolatnál nincsenek testjelek, mimika, arcjáték, hanglejtés stb. Egy smileyt bármikor le lehet írni, de az nem ugyanaz mint a belülről felszabaduló érzelem.

2017. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja én nem vinnék neki semmit max kitudnám mit kíván és meghívnám valami jóra
2017. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmit. Túl sok elsőre... Az ölelés helyett inkább két puszit... A virág szerintem sok, naagyoon sok. Az első randin bőven elég, ha csak ismerkedtek. Max ha nagyon szeretnél neki venni valamit, hívd meg egy fagyira, vagy egy mcmenüre... (vicc nélkül). 18L
2017. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!