Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy szimpatikus lánynál?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Az a lényeg , hogy van egy làny , aki nagyon szimpatikus nekem és a baràtaim (akik ismerik) azt mondjàk , hogy nagyon kedves. A probléma azzal van , hogy én nem ismerem , csak képeken làttam eddig , és nem tudom ,hogy milyen módon közeledjek hozzà. Arra gondoltam , hogy Facebookon írok neki , de ezt a módszert nem tartom előnyösnek. Talàn az esélyeimen is rontana , ha csak úgy írnék neki , sok làny nem szereti.Van valami ötletetek ? (Arra is gondoltam, hogy a baràtaim segítségével valahogy közelebb kerülök hozzà , de inkàbb magam szeretném megoldani).

2017. jún. 23. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó gondolatok, sikerűlni fog egyedül is!

Ha nem taliztok a napokban,akkor a facen csak annyit megpróbálhatsz,hogy kezdeményezel egy beszélgetést,de csak röviden,s alap szinten,majd ha picit csevegtetek ,elhívod talira,mert mégsem az igazi így online chatelni egy lánnyal


Ha konkrétabban szeretnél beszélni erről,írj privit! Segítek szívesen!

2017. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben , köszi szépen a vàlaszt ! :)
2017. jún. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!