Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy bejövök neki, és próbálja elérni hogy kezdeményezzek, vagy pont ellenkezőleg, tényleg nem vagyok neki szimpatikus?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, van egy kisebb társaság ahova haverom bevont engem is, néha elmászkálunk plázázni, ebédelni, sétálni. Van egy külsőre amúgy nem is rossz lány, aki mióta megismertem őket mintha kinézett volna magának, de nem a pozitív értelemben: folyton hangosan mond rólam nem túl szép dolgokat, minthogy mekkora s-e-g-g vagyok, semmi eszem nincs, hülyeségből jeles, kétbalkezes lúzer meg hasonlók, utána meg mindig nevet hogy mennyire vicceset mondott, aztán legközelebb megint mond valami sértőt vagy oda nem illőt, és megint ez van. Haverom szerint pont ezért csinálja ezt mert bejövök neki, és azt akarja hogy lecsesszem négyszemközt mert akkor megismerne közelebbről, de szerintem meg szimplán bunkó, én legalábbis nem így imponálnék egy lánynak (sőt ha lány lennék egy fiúnak sem), hogy elhordom mindennek, pláne hogy nem szoktam semmi kirívó dolgot csinálni, mint hangoskodás, káromkodás, stb. Van akinek volt hasonló eset, ott mit jelentett az ilyen viselkedés?

2017. márc. 8. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nevet rajta, akkor szerintem is sanszos, hogy verbálisan akarja meghúzni a hajadat, hogy valami dinamikát adjon a kapcsolatotoknak, főleg, ha senki mással nem csinálja, de akármi is a célja, ez baromira gyerekes tőle.
2017. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak huzni akarja az agyad hogy felfigyelj rà de sztem is gyerekes !
2017. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg húzza az agyad, ha annyira nem bírna vagy irritálnád, akkor nem menne a bandával, amikor te is velük vagy.

Mindenesetre nagyon gyerekes megoldás, nem tűnik túlságosan érettnek, sőt. És egyetemista ő is, hurrá. Sajnos úgy érzem, hogy egyre több egyetemistának abszolút nem ott lenne a helye, de hát ez van....

2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülyeségből jeles xddd Ez kábé ilyen "doktor k*csög jelentkezz" szintű? :D Szerintem is akarhat tőled valamit amúgy bár ritka gyerekes meg debil de nekem beteges módon a leírás alapján is bejön a csaj :D Legalább nem átlagos.
2017. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem nem bír, csak így akar menőnek tűnni.
2017. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!