Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyban udvarol de nekem nem az esetem. Jol nez ki de nem akarok tole semmit. Viszont elhivott h talizzunk. Ha elmegyek es utolag mondom neki h bocsi nem jossz be akkor kihasznalom es el se mentem volna mert ez igy szarabb. De ha nem megyek el akkor meg azt mondana h eselyt se adok neki h negismerjem jobban. Ti mit tennetek a helyemben?

16/L



2017. jún. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy pozitív! Adj neki egy esélyt,mert az első benyomás meghatározóbb. Te azzal úgysem veszíthetsz semmit.

De persze,ha a talin nem nyeri el a tetszésed,illedelmesen mond el neki,hogy nem szeretnél semmit vele. De te legalább tapasztalatot nyersz.

19/L

2017. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom 1-es valaszolo :)
2017. jún. 23. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Elmész, lecummantod és utána megmondod, hogy nem szeretnél semmit tőle. Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad:)
2017. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el. lehet hogy jobban megismeritek egymást , más színben fogod látni. Aztán lehet hogy nem. De legalább egy esélyt adj neki.

Maximum ha utána se akarsz tőle semmit , akkor udvariasan megmondod neki.

2017. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Agy neki egy esélyt ésha elmész és megismered jobban akkor lehet h beleszeretsz💓
2017. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!