Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ennek bármi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ennek bármi jelentősége, lehet hogy valóra fog válni, amit álmodtam?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy panelházban voltam és ott találkoztam egy lánnyal, de nagyon sötét volt és nem láttam tisztán az arcát, ő azt mondta nekem ,hogy egy panelházban lakik az a lány, aki a szerelmem lesz. Ez már csak azért is furcsa, mert még életemben nem jártam panelházban és még csak nem is ismerek olyan lányt, aki ilyen épületben lakik.

Nem tudom, miért álmodtam ilyet, mert eddig még csak eszembe se jutott semmi hasonló sem. A szerelemben mondjuk még nem volt szerencsém, pedig jól nézek ki és személyiségem sem elviselhetetlen. Külsőre sok lánynak bejövök, de valahogy nem találtam még meg az igazit. Lehet, tényleg el kéne mennem csak úgy spontán egy panelházhoz hátha ott futok össze vele:D.


2017. jún. 25. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam, hogy Hitlerrel programoztuk a Minecraft 2-t. Nem ismerem Hitlert, szóval elég furcsa. :O
2017. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem teljesen lutri ez az álom dolog. Sokszor hihetetlen, valóságba nem illő dolgokat álmodok, de nagyon sok álomnak nincs is jelentősége. A tudatalattinak van valami köze hozzá - már ha jól rémlik és biztos forrásból olvastam - de komolyabb jelentőséget nem kell tulajdonítani neki. Én elég romantikus lélek vagyok, sokszor álmodtam már ismeretlen lányokkal olyat, hogy itt-ott találkozgatok velük majd összejövök velük. Ennek ellenére, mai napig nem találkoztam eggyel sem, akiről az álmom szólt volna. Az ex-szemmel is összejöttem már álmomban, ettől függetlenül tudom, hogy már semmiképp nem lenne ebből semmi, mindenki lezárta.
2017. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!