Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha meg akar csókoln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha meg akar csókolni? 14l

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nekem tetszik es szerintem en is neki es mit tegyek ha majd meg akar csókolni mert mar sokszor célozgatott rà de én még nem csókolóztam es nagyon félek mit tegyek? 14l
2017. jún. 27. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy hülye válasz de jön majd magától csak próbálj nem úgy csinálni mint egy hal.
2017. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet csak így leírni,hogy hogyan "kell" csókolózni,ha a fiu tud,akkor segít neked,a lényeg hogy ne légy merev,inkább engedd el magad,hagyd hogy irányitson.
2017. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van.

Tapasztalatból mondom (és mivel még friss az "élmény" ami meglehetősen kellemetlen volt) hogy nem lehet rá felkeszülni és nem olyan lesz mint amilyennek elképzeled.

Felesleges rákészülni ,mert úgysem tudsz.

Tényleg magától jön. Ez ilyen ösztönös dolog mint ahogy valami bogár a szemed fele repül és odakapsz.

Reflex.

Ha akarod ,hagyd hogy megcsókoljon és irányítson.

2017. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálj a meg akar csókolni? Csukd rá az ágyat.... szerinted?
2017. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Én 13 éves vagyok. Megismertem egy cuki fiút de előtte még nagyon tartottam mindig is hogy én biztos nem tudok csókolózni, mindenkinek megy csak nekem nem. Aztán hamar megtörtént, elengedtem magam. Menni fog, nyugi.
2017. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!