Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha meg akar csokolni mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg akar csokolni mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu.. eleg jo a viszonyunk azt hiszem alakul is valami..Tobbszor mondta mar hogy talalkozzunk..sokszor nem jott osssze...Na mindegy nem is ez a lenyeg..szoval fogunk nem sokara talalkozni es ha kozeledik hogy megcsokoljon egyáltalan mit csináljak?! honnan fogom tudni hogy csak szajra puszit akar e vagy sem..

Másik amitől félek hogy ha 'smarolunk' is nem akarok utana ilyen kínos csendet..szóval azt a csendet mivel lehetne megelőzni?

Köszönöm előre a válaszokat. :)


2016. jún. 23. 16:30
 1/4 anonim válasza:
100%

A testtartásából érezni fogod hogy csak puszi lesz, vagy esetleg több is.

Ha szorosan a derekadat (vagy bármidet fogja) akkor nem hiszem hogy csak puszizkodni akar...:D

2016. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb én is ugyan ilyen helyzetben vagyok xD
2016. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlaggódni. Rá fogsz jönni. :)
2016. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Megértem,h vélsz, nem csak te vagy ebben a helyzetben. De ne stresszelj! Ha megakar majd csókolni, nem fogod feltétlenül tudni, hogy milyen csókkal "startol", az én barátom személy szerint, ha csak azcpuszit akar, vagy szájra puszit, akkor csak a kezemet fogja, ha pedig nyelvest, vagy csókot akkor a derekamon van mindig a keze, vagy az arcomon, de szerintem ez fiúnként változó, szóval ezekben a jelekben ne feltétlenül bízz. Az is lehet, hogy úgy fog majd veled "smárolni", hogy csak a kezed fogja. Szerény véleményem szerint lesz, ami lesz, ha csak puszit ad, akkor neked nincs is sok dolgod és vége is lesz mielőtt észbe kapsz, de ha már érzed majd, hogy a nyelve a szádban lesz, vagy tartósabb ideig összeér az ajkatok, akkor feltételezem,hogy nem csak egy szimpla puszira vágyik a srác! :)
2016. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!