Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen lenne ez a szöveg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne ez a szöveg? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

(Mellékesen még csak egy párszor találkoztunk és szeretném elhívni a lányt mondjuk fagyizni a hétvégén. Nevét tudom ééés igazából ennyi de szeretném megismerni)

-Szia! *itt majd kitalálok valamit amivel megnevetethetem* Amugy lenne kedved a hétvégén eljönni fagyizni vagy sétálni?



#fiú #lány #randizás #csajozás #randíra hívás
2017. júl. 6. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 15/F ő talán 16/L :D
2017. júl. 6. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Először beszélgess/írj vele kicsit ismerd meg alapfokon, aztán majd elhívod.
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó! Én a csaj helyében belemennék! ;)
2017. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó szöveg *itt majd kitalálok valamit amivel megnevetethetem* helyett azt írd, hogy: ide majd kitalálok valamit amivel megnevettetlek.
2017. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem mennék el ha előtte nem ismernélek meg jobban
2017. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugy alapbol annyit tudok rola hogyan hivjak mi a kedvenc sportja es hogy az a sport amit uz az nagyon az eleteve valt... tehat nagyon szereti. Ez eleg hogy elhivjam? O is hasonlo informaciokat tud rolam
2017. júl. 6. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ismerd meg. Beszélgessetek személyes dolgokról! Ha egyből elmondja neked hogy milyen volt a legutóbbi mensije akkor nyert ügyed van. Ha nem mondja el akkor a reggeli kakiról próbálj meg vele elbeszélgetni. Ha az sem jönne össze akkor felejtsd el! Nem érdemes vele foglalkozni. Én is így ismerkedtem össze b barátnőmmel, ő a kakinál adta be a derekát!(akkor székrekedés problémákkal küzdőt, soha nem felejtem el, milyen gyönyörű pillanat volt ahogy kitárulkozott elém, még ma is látom a szemeim előtt ahogy guggol az árokban ahogy a dolgát végezte és én szurkoltam neki)
2017. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!