Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Rosszat jelent ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat jelent ha egy fiú ölelkezés közben megfogta a fenekemet?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok, a fiú 15

2017. júl. 7. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen, képzeld el vannak olyanok akik ennyi idősen nem fiúznak, és egyszerűen nem találja normálisnak, hogy valaki taperolja.

Egyszerűen nem érzik azok a lányok maguknak egy rongynak, értéktelen tárgynak akik "csak úgy", "poénból" hagyják, hogy a fiúk kényük-kedvük szerint fogdossák a fenekét? A fiúk meg örülnek és otthon verik rátok. De nem néznek igazi lányoknak. Ha mindenkinek odaadod magad ők se találnak értékesnek, mert megkaphat mindenki.

Az, hogy ti kapcsolatban vagytok már másabb. De ennyi idő után ez még korai, főleg ennyi idősen. És ezt te is érezheted, ha itt megkérdezted. Szóval, az én véleményem az, hogy ezt még nem hagyod neki. Majd pár hónap múlva.

14/L

2017. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

#11-esnek van igaza.


F/17

2017. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs azzal semmi ha megfogja... Nekem szimpla barátsággal is megfogják. És ha jártok akkor miért tartod furcsának?
2017. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
#14: Akkor te nem tudod,mi az a barátság.
2017. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%
#15 mert ez már nem fér bele a barárságba?
2017. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
szerinted egy fiu majd csak aket szep szemedet akarja nezni? Nyilvan forr a vere, szexelni is akar. Ettol meg lehet hogy baratnonek is akar, ezt kerdezd meg inkabb tole.
2017. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16: Nem. Sajnálom,hogy egy netes kérdés alatt kell ezt megtudnod.
2017. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
60%
unalmas fiú. én rácsaptam volna
2017. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!