Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar járni velem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar járni velem de szerelmes belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány aki 13 éves, és én 14 éves vagyok és ugye fiú. Azt mondja hogy szerelmes belém és szerintem igazat is mond. Megkérdeztem tőle hogy szeretne-e a barátnőm lenni, de azt mondta hogy várjunk még egy kicsit. Egyébként már ölelkeztünk, meg egyszer vettem neki csokit, de puszi még nem volt. Beszélgetni csak akkor szoktunk amikor megyünk az iskolába, meg amikor megyünk haza fele, iskolában csak köszönés van. Szerintetek ha élőbe meg kérdezem hogy lesz-e a barátnőm, akkor mást fog mondani?

2016. jún. 10. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, kérdezd meg élőben, ne chaten
2016. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ideje lenne egy gyerek párkapcsolatok című kategóriát is létrehozni, mert ez az a kérdés ami pont oda illene.

Szeretlek, de puszi se volt, vettem neki csokit..... Csak én tartom gyerekesnek a kérdést ahhoz hogy párkapcsolatról beszéljünk???

De hogy a kérdésre is válaszoljak: Igen kérdezd meg, mert aki azt írja hogy szeretlek és nem tesz ezért semmit, akkor azt nehezen mondanám szerelemnek. Ha nem változik a csaj akkor nem szeret ennyi.

2016. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
13 éves lehet, hogy fél. Kérdezd meg személyesen, és arról is nyugtasd meg nem kell semmitől sem félnie, te nagyon szereted. Öleled meg és mondd neki ne legyenek ketségei te úgy szereted, ahogy van és semmi félnivalója csak azt szeretnéd amit ő is akar. Aranyosak vagytok szerintem, és sok sikert.:))
2016. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként már 3 hete hogy tudja hogy szerelmes vagyok belé. De majd akkor hétfőn megkérdem hogy lesz e a barátnőm.
2016. jún. 10. 20:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg arra gondoltam hogy hétfőn ölelkezés közben megcsókolom. Szerintetek jó ötlet?
2016. jún. 11. 18:17
 6/12 anonim válasza:
Szerintem jó! Na beszéltetek? :))
2016. jún. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már járunk 12 napja :D
2016. jún. 26. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokáig:)
2016. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2016. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát kiderült hogy ez a lány is se különb mint a többi. :(
2016. szept. 30. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!