Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most fog először fürdőruhában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fog először fürdőruhában látni. Nagyon izgulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hát igen ....barátommat tél elején jöttünk össze.Eddig ugye hosszu ruhákba jól takarva voltam.Meg azóta híztam 3-4 kilót sajnos..és ezzel feljött rám csomó narancsbőr meg hízási csík.Nagyon gázos..tudom későn kapok észbe,de kb 2 hét múlva meg kell jelennem előtte bikiniben.Nagyon félek ha meglát nem fogok neki tetszeni ...meg egyébként nem tartom kövérnek magam,csak a bőrőm nagyon ronda.Tejetek még valamit addig? Nagyon félek,hogy rondának talál majd. Remélem tudtok valamit segíteni most erre nagyon ráparáztam..

17 /l



2017. júl. 8. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret, akkor ne parázz.:) Megérti a helyzetet, nem fog rondának találni.:) Továbbra is úgyan úgy fog szeretni.:)
2017. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj.
2017. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
En is felnek, de ha szeret akkor nem fogja erdekelni. Senki se tokeletes, ne stresszelj rajta. Sok sikert :)
2017. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
még nem dugtatok? vagy azt is bundában?
2017. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 I noor Y ***** válasza:
94%
Beszeldd meg vele
2017. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%

Szerintem ha tényleg szeret téged, akkor azt a hibáiddal együtt teszi.. először én is izgultam az ilyen dolgok miatt, h pl "mi lesz ha barátom meglát így" vagy ilyesmi, de rájöttem, hogy totál felesleges, mert barátom elfogad így. Sőt, mióta együtt vagyunk, sokkal nagyobb az önbizalmam és el tudom magam fogadni olyannak, amilyen vagyok..

Szóval neked sincs miért izgulnod, ha szeret, tuti hogy elfogad! :)

2017. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Mi is nemsokára megyünk együtt strandra, és én is tartok tőle, hogy nem fogok neki tetszeni. Nem tartom magam rondának, inkább átlagosnak. Vékony vagyok, de sportos, tehát ilyen kerek fenék, lapos has, közepes mell. Ezzel még annyira nem is lenne problémám, de a barátom tök izmos. Nagyon sokat sportol, és már komolyan kocka hasa van, na meg a keze is tiszta izom, ezért van okom tartani a dologtól. :(
2017. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt gond most se lessz.. valószínűleg a fiu se egy kigyurt állat..
2017. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
istenem..ilyenen nem éri meg parázni szerintem.szeret bundában akkor szeretni fog sőt még jobban bikiniben..teljesen fel fogja csigázni
2017. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret akkor nem fogja érdekelni.
2017. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!