Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjak el egy lányt először találkozni?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakom, szóval kicsit korlátoltak a lehetőségek: van egy park, ami üres, és ronda, van pár étterem, megy egy tó, aztán kb. ennyi. Még arra gondoltam, hogy szépen felsorolom ezeket, aztán demokratikus jelleggel megkérdezem őt is, hogy mihez lenne kedve. Őszintén szólva sosem csináltam még ilyet, szóval ezért vagyok béna :D Legalább az elhatározás már megvan.
2017. ápr. 13. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tóhoz vagy az étterembe. Bár az se rossz ötlet hogy megkérdezed tőle.
2017. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tóhoz meg fagyira hívd meg.ennyi.étterem sztem felesleges, meg pénz..
2017. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!