Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek hol ės milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol ės milyen volt az első csokotok/randitok?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon kiváncsi vagyok :) vicces volt vagy romantikus???*.*

Kort es nemet irjatok



#Szerelem.csok.randi.fiu.lany
2017. júl. 13. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tényleges első az itthon volt. A szüleim elmentek áthívtam a barátaimat és akkor. Mondjuk nem volt jó, a fiu iránt sem éreztem semmit, és inkébb eroszakos volt mintsem romantikus.

A második ugy volt, hogy epp leultunk a parkban, es mar este volt, senli nem volt ott, es a fiu(aki a gyerekkori szerelmem mellesleg) megcsokolt. Ez sem volt tul jo igy visszagondolva, mert o nem akart komolyan semmit, de mégis eroltette hogy simogassam ott. Ha érted. És megmondtam neki, hogy felejtse el es hozzam se erjen.

A harmadik fiuval pedig nagyon jo volt. Toparton voltunk a baratokkal. Elmentunk setalni. Holdfenyes csillagos eg, romantikus volt nagyon. Vele tenyleg elveztem :)

2017. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idén médiatáborban ismerkedtünk össze. Egy csapatba kerültünk ahol több napon keresztül együtt kellett dolgoznunk. Jól elvoltunk, de az egyik este oda beszélgettem az egyik barátnőjével és szóba jött a barátnőm (aki akkor még nem volt a barátnőm.... legyen a neve Kinga). Szóval szóba jött kinga és azt mondta, hogy vigyázzak rá. Meglepet, mert bár küldtem jeleket, nem gondoltam volna, hogy viszonozza a Kinga. Egyik nap ki kellet menni a városba és kézenfogva mentünk. Az utolsó közös dolgozós napon elhívot moziba, de mindenkinek úgy híresztelte el, mintha én hívtam volna el. Amikor már haza fele tartotunk a táborból, a vonaton ülve melletem ült és nagyon latszódott rajta, higy meg akar csókolni. Másnap elmentünk a megbeszélt mozinkba és a film végén megcsókoltam. Onnan elmentünk sétálni. Mondta, hogy haza kell indulnia ezért elmentünk a metróhoz ahol (amíg meg nem jött a metró) csókoloztunk. Aztán megjött a metró és mondta, hogy adjak neki egy puszit. Én igazi puszira gondoltam, de ő be erőszakolta a nyelvét a számba....

Este beszéltem a barátnőjével és ő elmondta, hogy beszéltek és, hogy kinga szerint már járunk. Ezért ráírtam másnap és megbeszéltük, hogy járunk....

Neki is ez volt az első csókja, randira

2017. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A barátom autójában volt egy esti séta után. Nem volt valami jó, mindkettőnknek az első volt, de nagyon sokat jelentett! :) Az első randi egy séta volt egy várnál a csók utáni napon.
2017. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
en beleharaptam a baratnőm ajkába az elsőnél de ugy latom nem zavarta mert igy 11 ev utan is itt fekszik mellettem 24/F
2017. júl. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
nekem az első randim 15 évesen volt. egy régi buszmegállóban az erdő szélén. volt ott egy korhadozó pad, azon ültünk és beszélgettünk. azután megcsókoltam, nagyon jó érzés volt. az volt az első csókom, bizsergett mindenem, a f@arkam olyan kemény volt mint a beton. azóta már járunk :) 16/f
2017. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Az első csókom az iskolában történt egy fiúval aki az egyik barátom volt viszont ő tisztában volt azzal hogy nekem ő tetszik....az nap éppen egy ilyen tánc est vagy nem is tudom mi volt az iskolánkban és én hívtam őt táncolni....mire ő rávette magát a dologra de előtte még pihenni szeretett volna így az iskolánk úgymond kertjének leghátuljába elsétáltunk és leültünk a padra....kínos csend volt....csak az iskolából kihallatszódó zenét hallottuk és néha néha egymáshoz szóltunk majd egyszer csak úgy tartotta kedvem hogy a fejemet ráhajtottam a vállára és a kezemmel átkaroltam őt majd megkérdeztem hogy nem-e zavarja ha ezt csinálom mire ő csak annyit felelt hogy nem így elkezdtem simogatni az arcát amikor egyszer csak beköpte a semmiből hogy "meg akarsz csókolni?"....én olyan szinten zavarba jöttem hogy azonnal elengedtem és hátat fordítottam neki mire ő azt mondta hogy ezt igennek veszi én csak mondtam hogy vegye aminek akarja mire ő "vegyem aminek akarjam?....na gyere ide"....lassan visszafordítottam felé a fejemet....elkezdtük nézni egymást majd megfogta az államat és megcsókolt....utána mégjobban zavarban voltam és inkább hozzábújtam....az este további részében még párszor megismételtük a csókot....szóval egy felejthetetlen este volt számomra....15/L
2017. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 13 évesen volt az első csókom ami percekig tartott,én nagyon élveztem.
2017. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!