Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csókotok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? 17/l

Figyelt kérdés

Nekem tegnap történt meg.

És igazából mindig azt gondoltam, hogy az első csókom megváltoztat bennem valamit. Hogy olyan gyönyörű lesz, hogy másra sem tudok majd gondolni...

Talán egy "kicsit" túl sok romantikus filmet néztem vagy nagy volt az elvárásom mert ezek elmaradtak.


4-5 barátommal kimentem az egyik strandra. 3 fiú volt és közülük csak kettőt ismertem régebb óta. A harmadikat (aki megcsókolt, nevezzuk G nek) szóval G-t nem ismertem csak pár hete. Míg a többiek elmentek kajálni mi elmentünk úszni egyet majd amikor elfáradtunk kiültünk és napoztunk. Rengeteget nevettünk de egyszer csak elhallgatott és megcsókolt. Igazából nagyon megdöbbentem, de viszonoztam és egyáltalán nem voltam olyan esetlen, mint hittem... De elmaradtak azok az érzések amelyekről a barátnőim meséltek az első csók után.

Veletek volt hasonló? Szívesen meghallgatnám az első csókos történeteiteket.



2017. jún. 20. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Engem is váratlanul csókolt meg egy csaj,13 voltam még de azzal a kis éretlen fejemmel is teljesen beleremegtem,életem legjobb csókja volt,azóta egy csaj se tudott olyan jól csókolni


Nem lehet hogy béna volt a pasi?


Megpróbálhatom én is? :P

2017. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%
Hát igazából az én első csókóm az kicsit se volt váratlan és énis pont ugyyanígy éreztem mint te. Énis úgy gondoltam h előtte nagyok voltak az elvárásaim. De utána volt a második, harmadik, és sokadik, na ott mar erezni lehetett h huhaaaa
2017. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ,nem vagy szerelmes és takán ezért nem volt meg a hűha érzés.


Nekem múlt pénteken történt és egy kicsit sem volt romantikus sem pedig jó.

Egy buliban történt ,egy ismeretlen sráccal ,táncoltunk. Kicsit ittas állapotban voltam ,de ez esetben azt gondolom jobb is hogy nem emlémszem minden részletére. Amúgy nem vagyok r**banc aki minden buliban más emberrel smárol ,még sosem csináltam ilyet.

Szóval táncoltunk ,gondolom azt akarta hogy hátraforduljak ,de csak a fejem fordítottam kicsit oldalra és oldalról lemsárolt ,tulajdonképpen félig belenyomakodott a számba.

Mivel nem is akartam elég hamar elhúzódtam ,meg nem is jött be a srác nem volt jó. És van egy fiú akiért odavagyok csak bonyolult ,mindig úgy kepzeltem hogy vele fogok először csókolózni így majdnem elsírtam magam és olyan érzésem támadt mintha megcsaltam volna pedig sose voltunk együtt. Szóval szerintem az ember nem így képzeli el:D

Csak annyiban örülök neki hogy túl vagyok rajta ,mert így 17 évesen már gaznak ereztem hogy még sosem csókolóztam. De ha visszanehetnék az időben még annyira sem hagynám.

17/L

2017. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
97%

10 év körül voltam, amikor kint voltunk a focipályán egy osztálytársammal és a bátyjával. Azt mondták, hogy nem merek csókolózni a fiatalabb fiúval. Ő, még mit nem! Szájon akartam puszilni, erre ő elkezdett a nyelvével turkálni a számban, majd folytattuk tovább a rugdosást.

Elég romi?

2017. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Sosem csókolóztam

23/F

2017. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 $pumika$ ***** válasza:
98%
nekem nem volt olyan jó.. nem azzal történt akivel kellett volna.. egy buliba mentem a sráccal, de az én részemről nem működött a kémia, de ez csak akkor derült ki mikor megcsókolt, bár ez nekem olyan volt mintha egy nyálas kutya agyonnyalogatna, szóval te jobban jártál :D
2017. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Ha valaki megosztaná még a történetet, kíváncsi lennék rá

2017. jún. 20. 23:19
 8/16 anonim válasza:

Az első csókom nekem sem volt tökéletes. Egy idősebb sráccal volt 16 évesen. Már látszott a buli elején is, hogy meg fog csókolni.

Az első borzasztó vokt, a második már jobb.

2017. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nagyon szar volt az első csók, sokáig azt hittem azért mert én csináltam rosszul valamit. Aztán lett egy másik barátnőm, aki azt mondta nagyon jól csókolok (hittem neki, mert volt hogy 3 órákat csókolózgattunk) ezután pedig újra csókolóztam azzal a csajjal akivel az első volt, és hihetetlen béna volt. :D

17/F

2017. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

17 evesen volt az első csókom.

Varosnapok voltak, ültünk a koncerten, es egyszer csak megcsokolt (persze benne volt s levegőben, hogy ez lesz, mert mar jol szórakoztunk előtte is). Nekem az volt az első csókom, es csak annyit éreztem, h mekkora bena vagyok. Neki sokadik volt. De azután belejöttem, es utana mar megvolt az az erzes, h "huhhh de ki***szottul jo" ... Mar nem vagyunk együtt, de igy visszagondolva szép emlékek ezek :D

19/F

2017. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!