Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne megismerni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne megismerni egy aranyos lányt? Ti hova mennétek?

Figyelt kérdés
21éves vagyok

2017. júl. 15. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel.

21/F

2017. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én egy ékszereshez mennék, ott biztos van aranyos lány.
2017. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Engem bekövetett 1 instán, és bejelölt utána facen.


Én ráírtam, mert nagyon édesnek tűnt, aztán mikor elkezdtünk beszélgetni, és telefonálni, rájöttem, hogy még 100x édesebb mint gondoltam.


1x taliztunk eddig, de menthetetlenül egymásba fogunk esni.


20F 18L

2017. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem vigyázz ezzel, mert ez az aranyos lány lehet egy cafat húsként viselkedő ribizli is, úgyhogy csak óvatosan ezzel, nem minden az aminek látszik.
2017. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszel egy lasszót, megtanulod használni, ha látsz egyet bokorból kidobod a lasszót, odahúzod a csajt acetonos pzst az arcába nyomod, leülteted egy gyertyafényes vacsora mellé, és szerintem felse fog tűnni neki hogy nem magátol ment oda :'D
2017. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szandyyy69 ***** válasza:
Szerintem ha ismerkedni akarsz menj társkeresőre vagy anotalk esetleg chatroulett
2017. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én aranbányába mennék. Lehet, hogy nem találok aranyos csajt, de aranyat azt legaálálább igen.
2017. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Társkeresőn inkább ne. Esetleg ez az instagram dolog, amit előttem leírtak, hogy megy a like, aztán stbstb. Esetleg lightosabb bulihelyeken, ahova igényesebb lányok járnak? Illetve itt a nyár. Strandon esetleg :)
2017. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!