Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek, mennyire...

Lányok! Szerintetek, mennyire jó ez a nyitó szöveg a társkereső oldalakon? : "Kedves (NÉV)! Jártam a profilodon, nagyon megfogott az amiket írtál magadról. Szimpatikusnak találtalak téged, és szeretnélek téged jobban megismerni. Aranyos vagy.

Figyelt kérdés
társkereső,

2015. aug. 16. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Cukky,főleg ha egy ostoba kislányra hajtasz.



27/N

2015. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tucatszöveg, kb. mindenkitől ilyet kapok. De most úgy őszintén, erre milyen választ lehet adni? "Ó, köszönöm, de cuki és eredeti vagy, te is nagyon tetszel nekem! <3" ?


Én személy szerint jobb szeretem, ha konkrétan a személyem, hobbijaim felől érdeklődnek, illetve kérdéseket tesznek fel, mert azzal legalább tudok kezdeni valamit, van ötletem, hogy mit válaszoljak, hogyan indítsam el az ismerkedést, stb. Na de ez...?


"nagyon megfogott az amiket írtál magadról" - Konkrétan mi fogott meg? Egy jó tanács: Nem árt, ha megírod, különben csak ilyen légből kapott szövegnek tűnik. Én ehelyett valami olyasmit várnék, hogy: "Olvastam az adatlapodat és láttam, hogy szereted a filmeket. Mik a kedvenc műfajaid, illetve darabjaid?" Az ilyen és ehhez hasonló jellegű kérdésekből legalább lejön, hogy az illető legalább vette a fáradtságot és végigolvasta a bemutatkozásomat és komolyan érdeklődik irántam, vagy legalábbis olybá tűnik, és nem csak odavetett valami random, copypaste-szöveget. Csakhogy 20 levélből, jó ha egy ilyen van...

2015. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ketteske köszönöm a tanácsodat. Sokat segítettél. Számomra ez hasznos
2015. aug. 19. 21:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Szükségem lenne még véleményre.
2015. aug. 23. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel! Konkrétumot írj, ne sablonszöveget! És csak őszintén! Nincs értelme érdeklődést tettetni egy olyan témában, ami valójában téged nem érdekel, mert előbb-utóbb nagyon átlátszó lesz.
2016. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!