Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az ha egy fiú az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy fiú az ölébe ültet?

Figyelt kérdés

Egy ballagási ebéden voltunk és ott volt zenekar és táncoltam egy sráccal akit már elötte is ismertem és egyszer mikor vége lett a zenének leült megfogta a kezem és az ölébe ültetett. Majd a kezét a derekamon helyezte el. VOlt hogy belepuszilt a hajamba.

Szerintetek tetszem neki ? vagy miért csinálta ezeket a dolgokat? 17L



2017. júl. 21. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.... nekem ez elég egyértelműnek tűnik....
2017. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem egyértelmű mert azóta nem keresett a srác és nem beszéltünk
2017. júl. 21. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudta h nem fogtok találkozni gyakran és így köszönt el :) de ez szerintem aranyos
2017. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos, szerintem megtette azt amit eddig nem mert mivel tudja hogy sokat ez után nem találkoztok :)
2017. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen elég aranyos fb-n bejelölt ismerősnek és írtunk is pár szót egymásnak és ennyi igazából
2017. júl. 21. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked tetszik?
2017. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen nagyon
2017. júl. 21. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél a kapcsolatért valamit! 1-es voltam!
2017. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!