Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akit már kiskorom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akit már kiskorom óta ismerek (18 vagyok) és nagyon megtetszett és nem tudom hogy én is tetszeke nekiha buli van táncolunk még az ölébe is ültet de ha rá írok fc akkor aligtudunk beszélnivagy nem ír vissza. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek hogy tetszek neki, vagy csak megtudjam hogy bejövöke neki?
2013. aug. 7. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha javítasz a helyesírásodon talán sikerülhet.


Amúgy ha annyira akarod tudni mássz rá az eggyik buliban és ha nem jön össze fogd rá hogy részeg voltál.

2013. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D meg próbálom majd :D
2013. aug. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!