Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges hogy ilyen hamar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ilyen hamar kiszerettem belőle?

Figyelt kérdés

Veletek volt már ilyen ? Normális ez ? Még csak három hete találkozgatunk , majdnem minden nap találkozunk, és kicsit így beleuntam a dologba... egy hete még oda voltam érte... meg hiányzott.. lehet hogy tul sokat találkozunk, és emiatt nem érzem hogy hiányzona ? Nem érzem azt hogy uristen de megcsokolnám... ez nomrális ?

Még biztos adok a kapcsolatnak időt, egy két hónapot, hogy meglássam lesz e belole valami..



2017. júl. 22. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen fellángolás. Szalmaláng életű kapcsolat (randisorozat).
2017. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egymásra nőttetek,szóval igen
2017. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 I noor Y ***** válasza:
Lehetseges
2017. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak fellángolás volt. amikor valaki iránt vonzódsz, akkor is azt érzed hogy vele akarsz lenni. engedd el. mondjuk igaz, adhatsz kis időt a dolognak
2017. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
ahogy a szerelem, jön, úgy el is megy. :)
2017. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál szerelmes belé, csak fellángolás. Egy idő után valószínűleg majd tényleg beleszeretsz.:)
2017. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lótüdőt, hatos.

Kérdező, a szerelem egy hormonmix, ami előbb-utóbb lebomlik a szervezetben. A fiatal tinik korában megszokott dolog, hogy egyik napról a másikra az egekbe szökik, majd ugyanúgy el is illan. A szervezet ilyenkor tanulja szabályozni magát. Nincs ebben semmi rossz.

2017. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eddig hosszu kapcsolatban voltam... nem lenne gáz.. ha szakitanék vele három hét uátn ? Nem akarok r...ibancnak tunni.. aki csak játszott vele..
2017. júl. 23. 00:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Arany drága bogaram! Akármikor szakítasz egy fiúval, az nem fogja az imaiba foglalni a nevedet. Tinikorban az ember nem ismeri még fel a saját felelősségét, mindent a másikra igyekszik rákenni. Tehát mindenképpen rlbancnak fog tartani. Ez téged ne foglalkoztasson. Nem az ő elvárásainak kell megfelelned, hanem a sajátodénak.
2017. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!