Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek kiszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiszerettem belőle? Boldogtalannak érzem magam vele. Ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Párommal már 2 éve együtt vagyunk. Ez idő alatt volt 2 hónap szünetünk, mert nem működött jól a kapcsolatunk, de ekkor is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Most eljutottunk oda hogy összeköltöztünk. Nagy volt a készülődés rá. Tervezgettük, milyen lesz együtt élni. Boldogok voltunk, hiszen együtt álmodoztunk. Majd eljött a költözés pillanata. Kb. az első két hétben minden jól ment. Mondjuk én már akkor éreztem, hogy nem igazán vagyok olyan boldog mint amilyenre számítottam. Két munkahelyem mellett várt még rám a házimunka. Páromtól nem sok segítséget kapok. Ezalatt azt értem, hogy a cuccait nem pakolja el maga után, nem mossa el maga után azt az egy poharat amit használt és azt az egy tányért amiből evett, ez még annyira nem is lenne nagy gond, mert egye fene megcsinálom, de hogy mindent ott kell hagyni az asztalon, egyszerűen nem értem. Állandóan pakolok. Mikor mit hagy a konyhaasztalon, a polcokon szanaszét az oda nem illő dolgokat pakolászom a helyükre. Kérésemre megcsinálja nagy duzzogva. Belefáradtam, abba hogy munka után még ezekkel foglalkozzak. Nem látja meg a munkát és nem tudom hogyan vezessem rá erre, hogy segítsen be nekem is egy kicsit.

Az lakás ajtaját az összeköltözés óta sem tudta megtanulni, hogyan kell kinyitni...

Ez persze nem is tűnik olyan nagy dolognak.

Mindenen csak flegmán válaszol nekem. Már filmet nézni sem tudunk úgy hogy abból ne legyen vita. Nem járunk el sehova sem. 2 év után nem tudunk elmenni kettesben sehova sem mert egy idő után kellemetlen lesz az egész kiruccanás. Úgy érzem, nem tudom élvezni a társaságát.

Egyenruhásként kezdett el dolgozni kb egy fél éve. Eleinte tetszett, hiszen melyik csajnak nem jön be az egyenruha? :D

De aztán észrevettem, hogy elszállt vele a csikó. Rettenetesen flegma lett és beképzelt. Nekem pedig ez nem tetszik.

Nem érzem azt hogy ha nem vagyunk együtt hiányozna. Már nem köszönünk el egymástól hatalmas nagy csókkal. Sokszor úgy érzem, hogy nem is akarok vele beszélni, legyen az fb-n vagy telefonon.

A fent felsorolt problémákat természetesen neki is elmondtam és meg is beszéltük, amennyire csak lehetett, de sajnos úgy érzem hogy ez nem fog megváltozni. Úgy érzem, hogy egy hatalmasra nőtt gyerekkel élek együtt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek mit tudok egy ilyen helyzetben tenni? Gond ha kicsit összeszedettebb, komolyabb pasira vágyom? Vagy minden pasi ilyen?

Bocsi hogy hosszúra sikeredett, de így legalább egy kicsit ti is beleláttok az életembe. Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. júl. 15. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
A párodnál elkezdődött az, ami a férfiaknál általános probléma együttéléskor: száműzik a barátnőjüket a cseléd-státuszba és belekényelmesednek a foshtengerbe, amiben vannak(a férfiaknál a foshtenger pozitív jelentéssel bír). Ki van szolgálva, ki van nyalva a hátsója, a kedvére van téve - ez a részéről még akárhány évig is jó lenne így. Azért akkora az arca, mert tudja, hogy úgysem hagyod el, függsz tőle. Rajtad és a talpraesettségeden múlik, hogy képes vagy-e ebből kilépni. Ki kéne, hidd el, ne kergess illúziókat, ez jobb már nem lesz.
2017. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Párommal már 2 éve együtt vagyunk. Ez idő alatt volt 2 hónap szünetünk, mert nem működött jól a kapcsolatunk..." - pontosan ekkor kellett volna az egeszet abbahagyni, ahelyett, hogy melegiteni probaljatok a mar rothado toltott kaposztat.
2017. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"Ez idő alatt volt 2 hónap szünetünk, "


Komolytalan emberek, komolytalan játszadozása csupán ez.

2017. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lakva ismerszik meg az ember


a pasid eléggé kiábrándító.


ő nyert veled, van egy házicselédje.


érdemes házirendet készíteni, már az összeköltözés elején kellett volna, és leírni, kinek mi a feladata a háztartásban.


pl. hogy neki is dolgoznia kell benne.


szerintem te nem szereted őt, és ő sem téged.


minek vagytok együtt?

szakítsál vele!

2017. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem teljesen igazatok van. És valahol legbelül én is sejtettem, hogy ott rontottam el, hogy újra nekikezdtünk ennek a kapcsolatnak.. Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 15. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
"Egyenruhásként kezdett el dolgozni kb egy fél éve. Eleinte tetszett, hiszen melyik csajnak nem jön be az egyenruha? :D " - nem is értem, hogy mehetett tönkre egy ilyen komoly alapokon nyugvó kapcsolat...
2017. júl. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az az egy gond van hogy hamarabb összejöttünk mint ahogyan Ő egyenruhás lett.. Szóval nem amiatt vagyunk együtt.. Gondolkozz...;)
2017. júl. 16. 07:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az egyenruha, akkor kefèlj rendőrrel, katonával, börtönőrrel stb. De enm kell rögtõn beleülno a langyos szrba, pláne visszatâncolni a langyos szrba!
2017. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!