Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akinek tetszek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akinek tetszek, de nem merek vele járni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden,Elég félénken közeledett hozzám,sokan megkérdezték hogy együtt vagyunk-e màr mert hogy kicsit úgy viselkedünk,néha megölel, óràn mellettem ül és elvagyunk,nemrég meg is kérdezte hogy járunk-e.azt mondtam hogy én még nem àllok készen egy kapcsolatra,aranyos volt megértette és ugyanúgy elvagyunk azóta is. Nem tudom hogy belemerjek-e vágni ebbe az egészbe, kedvelem a fiút mert aranyos,vicces, szeret, sokszor törõdik velem és van sok közös bennünk de van pàr nem tetsztõ tulajdonsága is amik kicsit zavarnak és belegondoltam hogy ha együtt vagyunk lehet hogy szégyellném szüleim vagy a baràtaim elõtt, de ha ilyet érzek akkor nem is szeretem igazàn ugye? Úgy meg felesleges elkezdeni mert biztos talàlna olyat aki telljesen szereti,n em szeretnék kiszúrni vele,m it tegyek,mondjam meg neki hogy nincs esély nállam?

17/L



2017. júl. 26. 22:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ne gondolkodj ennyit és vágj bele!
2017. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mik azok a tulajdonságok?

Ha szégyelled őt akkor nem is szeretheted

2017. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit nehéz elmagyaràzni úgy hogy nem ismeritek :/ pontosan nem is tudom , talàn az is benne van hogy néha elég flegma tud lenni, és nem igen fiús fiú ,nagyon ritkàn szökik elõl belõlle a férfi,sok kis aprósàg is van, öltözködés,köszönés,ilyenek
2017. júl. 26. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha te szégyelnéd, az k1rva nagy flegmaság, bele ne menj, mert ez a fiú nagyobbat fog koppani, mint miután visszautasítottad.
2017. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Nem a fiú a félénk meg szégyenlős hanem Te magad vagy az..(a leírtak alapján ) idézem: Nem tudom hogy bele merjek e ebbe az egészbe vágni.szégyelnéd magad a szüleid előtt pár tulajdonsága miatt? Már ne is haragudj de szerintem azt sem tudod hogy mit akarsz.. De egy jó tanácsot adhatok: Gondolkozz el az ügyön majd cselekedj... És ha lehet akkor Ne játsz mások érzéseivel csak azért mert nemtudod mit akarsz (össze vagy zavarodva) azért kell átgondolnod Alapossan hogy mi tovább..
2017. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!