Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan adjam az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam az osztály társam tudtára hogy nagyon tetszik nekem és járni akarok vele? Nagyon úgy néz ki hogy én is Tetszek neki! Bővebben lent! 18/f

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok,18 éves lány osztály társam tetszik nekem nagyon! Szerintem én is Tetszek neki mert szíveket és mosolygós fejeket rajzol a füzetembe,nagyon sokat néz,sokat szemezünk és mindig el mosolyodik szemezés közben.nagyon kedves rendes velem, mindig meg véd mindennel kapcsolatban,sokszor szól nekem és beszélgetünk. Meg csomószor van olyan hogy szól nekem én rá nézek és ő gyorsan el néz mintha nem is ő szólt volna. Nagyon össze akarok jönni vele.ezerszer el határoztam hogy el mondom neki személyesen,csak azt úgy akarnám hogy csak ő hallja, az a baj olyan meg soha sincs a suliban. Nah meg nagyon szégyenlős vagyok ezt el mondani neki,de már el határoztam magam hogy el mondom neki csak nincs rá alkalmam. Facebookon meg nem mondok neki ilyet mert személyesen szeretném. Noss mitévő legyek?

2015. nov. 26. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb e állapotban rohadni mint végre tenni vmit és haladni tovább?

"Egy ideje elakarom mondani, nagyon tetszel és szeretnélek még jobban megismerni. Elmegyünk valahova valamikor?"

2015. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én értelek hogy mondjam neki hogy el megyünk valahova? De mondom hogy ezt úgy akarom neki meg mondani hogy kettesben és az a baj hogy nincs soha sehol semmi alkalom hogy kettesben legyünk.
2015. nov. 26. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi más csak elhívod moziba.

Akkor már leszel vele eleget kettesben!

2015. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na, mi lett végül? Összejöttetek?
2018. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!