Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem azt hogy le akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy le akar koptatni?

Figyelt kérdés

Van egy lány , aki 2x rám írt én ennek örültem is mert elég fullos. Meg jelezte is hogy bejövök neki , viszont mind a 2x csak 5-5 percet beszéltünk, mert mondta hogy bocsi de dolga van..

Ritkán van fent facen , van hogy több órája nem elérhető..

Szerintetek mit akar???

16/f



2017. júl. 30. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az ilyet.. Van egy mondás: Bármi, ami nem okoz örömet(legyen szó munkáról vagy párkapcsolatról), engedd el.. Felesleges ez miatt idegeskedni.
2017. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
mondjuk, nem ott éli az életét ba-zdmeg, és ez a "elég fullos" , látszik te is az idiótákat erősíted, ha ilyen alapon akarsz valakivel járni mert "fullos" szerintem meg is bas-zódhatsz .....
2017. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megtaláltad a főnyereményt. Fullos de nincs fent állandóan Facebookon, fantasztikus. Ne engedd el de ne nyomulj rá viselkedj úgy mintha leszarnád és akkor majd érdekelni fogod őt, még jobban .
2017. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gulyás László18 válasza:
kamu a csaj
2017. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!