Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy lány kéreti magát, vagy nem tetszem neki és le akar koptatni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Sehonnan és az a vicces, hogy gyakran maga a lány sem tudja.
2017. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha órákig/napokig nem ír vissza(pedig online van), lemondja a találkozókat, akkor biztos, hogy nem akar semmit, bár én ilyenkor kerekperec meg is mondom, hogy nem akarok semmit, de tény, hogy vannak, akik húzzák az ember agyát.

Ha pedig bejössz neki, akkor, ha te kellően nyitott, érdeklődő vagy vele szemben, gyakran elhívod találkozni, akkor ő sem fog játszmázni, mert érzi, hogy tényleg érdekled és akkor nincs szükség játszákra. Szóvel, ez nagyban rajtad múlik.

2017. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez nagyban rajtad múlik" persze-persze nem is a nőn :D hahahaha
2017. máj. 9. 20:18
 4/10 A legrosszabb ***** válasza:
50%
Ezeket a "kéretős" nőket a Tajgetoszról kéne lerugdosni.
2017. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, annyira tudtam, hogy azon fent fogsz akadni :D Savanyú a szőlő, hogy neked illik kezdeményezni? Persze várhatod azt is, hogy az öledbe hulljanak a nők, de az kicsit nehéz lesz.
2017. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Aki "kéreti" magát, az nem nagyon fog szeretni később sem. Viszont, ha elég szolgalelkű vagy, akkor kialakul majd egy számodra nem túl vidám helyzet ahol ő irányít téged a háttérből, mint egy robotot.


Olyannal randizz inkább, akin látszik a kölcsönös szándék, az érdeklődés és a vonzalom.

2017. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, mert én nem szoktam ezt bogozgatni, mert nekem nem kellene olyan, aki kéreti magát. Azt javaslom, hogy az olyanokat te is hagyd a fenébe, jobban jársz.
2017. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Kéretés alatt lehetséges, hogy az udvarlást érted? Márpedig az nem elhanyagolható dolog. Vagy azt akarod, hogy rögtön ugorjon a lány az első csettintésedre? Nem látok tisztán, ugyanis egyetlen példát sem írtál le, hogy hogyan kéreti magát a lány.
2017. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az érezhető a beszélgetésekből, hogy mennyire érdekled a lányt valójában, vagy csak hébe-hóba válaszolgat mert éppen unatkozik, vagy nem akar bunkónak tűnni.

Tudom, hogy sokszor nehéz észrevenni mert hajlandó az ember jóval többet beleképzelni a dolgokba mint ami valójában ott van, és ilyenkor nem vesszük észre az intő jeleket. Bár való igaz, sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek ha egyenesek lennének az emberek és nem szórakoznánk egymás idejével, kerek perec megmondanák mi a helyzet, de ez manapság túl nagy kérés, sokkal könnyebb csak ignorálni, vagy lassan leépíteni az embereket.

Én már túl vagyok jó pár ismerkedésen, hamar leszűröm hogy érdeklem-e a lányt vagy nem. Bár erre szerintem bárki képest lehet, ha nem elvakult.

2017. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, kinek mit jelent a kéretés? Az, hogy mondjuk nem hagyom, hogy első találka után megcsókoljon vagy nem tárulkozok ki neki azonnal testileg-lelkileg (mert amúgy is úgy gondolom, hogy a bizalmat ki kell érdemelni, legyen szó bárkiről is) az szerintem nem kéretés, csak nem adom oda magam azonnal.

Volt olyan is, hogy neten összeismerkedtem egy sráccal, és már az első beszélgetés után azt akarta, hogy én utazzak el először hozzá (közel egymáshoz, de nem egy városban laktunk) és akár fel is mehetnék hozzá ha szeretnék, persze állítása szerint semmi olyat nem akart csinálni, csak felhívott. Én meg kedvesen közöltem, hogy persze értem, hogy 2017 meg minden, de azért úgy gondolom, hogy először a fiúnak kellene eljönnie hozzám (persze nem fel a lakásomra), aztán ha úgy alakul, másodszor szívesen megyek én. Erre behisztizett hogy mit kéretem magam meg mit félek már tőle és miért nem tudok elmenni én. Inkább elköszöntem...

Sokan összekeverik szerintem a kéretést meg azt, hogy egy lány nem ugrik bele azonnal mindenbe :)

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha egy lány alig ír neked vissza, lemondja a találkozókat, nem érdeklődik felőled, akkor csak szórakozik. Ha meg egyszer tök aranyos és tündibündi 2 nap múlva meg teljesen az ellentéte, akkor valami nem 100 nála, és hagyd a francba.

20/L :)

2017. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!