Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DollarDog kérdése:

Lányok! Titeket ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés

Ha van olyan srác akinek jó humorérzéke van (na jó, viszonylag jó humorérzéke), el tudtok vele beszélgetni jól kijöttök vele! Viszont nem veti meg az alkoholt és a cigit sem! Az mennyire hátrány?


18/F



2017. júl. 30. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő, van akit nagyon zavar, van akit nem, és van aki csatlakozik hozzád.


F/17

2017. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én nem várom el hogy egy fiú szentként éljen, buliban a cigi és az alkohol is jöhet amíg nem fetreng a földön vagy csinál nagy hülyeségeket, a lényeg hogy egészséges mértékkel :)
2017. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor megkönnyebbültem :D köszönöm nektek ment a zöld kéz :D
2017. júl. 30. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetertek a hármassal
2017. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha valaki cigizik, bár engem senki nem tudna rávenni.

Az alkoholra kicsit pikkelős vagyok de ha mértékkel van az sem probléma. Szal ha igy van nem zavarna.

16l

2017. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nem kedvelem ha egy fiú zigizik, nem bírom a füstöt és nem hiszem hogy elviselném. Meg amúgysem menő a cigi. Persze sok lány cigizik úgyhogy van aki elfogadná.. az ivásról meg. Nagyon ritkán szerintem megengedett, viszont "alkoholistát" sem szeretnék
2017. aug. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6 vagyok, 17/L
2017. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én inkább party dohányos vagyok :D tehát buliba megy el sok! Ráadásul abszolút nem a menőség miatt szivom :D Alkoholista azért nem vagyok :D alkohol nélkül is tudom jól érezni magam van hogy jobban mint alkohollal :D
2017. aug. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!