Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/lányok egyaránt. Nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok egyaránt. Nálatok zavar ha a párotok dohányzik? (Lányok nálatok kizáró ok a dohányzás? ) Kort is légyszi.

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Nincs parom, nem tudom. De ha hulye akkor legyen hulye es szivja, szerintem a stresszt megfelelo edzessel is lelehet vezetni es az meg egeszsegesebb is..

17f

2016. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem konkrétan zavarna, ha a leendő barátom cigizne

Sajnos, ebben a világban kb mindenki elkezdi...

Nem lenne kizáró ok, de akk lehetőleg ne a kozelembe csinálja

17/l

2016. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljon mindenki azt amit akar, de nálam kizáró ok. Utálom ha egy fiún érzik a büdös füstszag, még ha nem is mellettem csinálja.
2016. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3-as vok. 19/L ez lemaradt.
2016. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én nem tartom túl előnyösnek, csak magát teszi vele tönkre, méghozzá büdös is lesz.. ennyi idős korba meg pláne gáz.

16F

2016. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a dohányzás az egyik legundorítóbb dolog amit egy ember csinálhat. Nekem nagy valószínűséggel kizáró ok lenne, hacsak nem nagyon különleges az illető.

Amúgy meg nem tudom felfogni hogy egy tizenévesnek mi a rákért kell cigiznie... 17/L

2016. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Listámon 1. helyen van (a fűvel és drogokkal együtt), ami ha megvan, akkor onnantól kezdve nem érdekel a lágy.

19F

2016. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Eddig nekem mindegy volt.Lassan 3 hónapja nem szívom (3 évig szívtam) és hát most már nem is tudom....

17F

2016. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Veletek sem fogok akkor összejönni lányok...:D
2016. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nálam igen.

15/L

2016. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!