Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tegnap voltam egy lánynál és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hikiliki kérdése:

Tegnap voltam egy lánynál és azt mondta unalmas vagyok. Mit tegyek hogy legközelebb nemondja ezt?

Figyelt kérdés
Felmentem hozzá és egy kicsit beszélgettünk utána pedig jóformán csak néztunk egymásra...és igen igaza volt tudom.Legközelebb mit tegyek hogynemondja ezt nekem????

2017. júl. 30. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hugyozd körbe a szobát!
2017. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet többet akart. Vagy csak nem volt miről beszélni és nem lesz legközelebb. :/ Vagy nem tudom
2017. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Őhm....ne légy unalmas?:D

Amúgy beszélgess úgy mintha a haveroddal beszélnél. Mesélj sztorikat, mesélj magadról, legyél vicces a saját módodon. Ha ezután is unalmasnak talál akkor mindegy, mert nem tetszel neki.

2017. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem volt egy csaj, kisujjam mozditasaert is bármit megtett volna de olyan fájdalmasan unalmas volt, hogy 1 hét után nem is kerestem többet. Ha valaki ennyire nem erdekel, hogy megmondod neki az csak egyet jelenthet.. de mivel most te vagy a pasi nőknél sose tudni... lehet csak fel akart piszkálni, hogy ne érezd magad annyira nyeregben...
2017. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz legközelebb.
2017. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talk dirty to me
2017. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát ha még lesz legközelebb, be ne álljon a szád, azzal már nem bukhatsz nagyot.
2017. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Menj más lányhoz.
2017. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Beszélj neki a lét elviselhetetlen könnyűségéről.
2017. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!