Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl korai lenne, vagy kérdezze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl korai lenne, vagy kérdezzem meg mikor legközelebb randizunk?

Figyelt kérdés
Rögtön a lényegre térek: pár hete egy lány oda jött hozzám beszélgetni, majd megbeszéltük, hogy mikor találkozunk. Először ölelés volt, utána ölelés+puszi, múltkor én voltam nála (másik városban lakik) és ott már smároltunk is. Nála voltunk az üres lakásban, hirtelen lekaptam, a következő pillanatban meg az ölemben ült, én a kanapén és úgy nyaltuk egymást 1,5 órán keresztül kb. Tegnapelőtt is találkoztunk, egyből egymásra cuppantunk stb. Ő mindjárt 17, én mindjárt 16. A gáz az, hogy néhány hónapja csúfosan seggre estem és barátzónába rakott a lány (fene a pofám) és azóta nem érzek semmit se, szerelem és ilyenek terén. Nem köt már ahhoz a lányhoz semmi, nem is szeretem se semmi. De a mostani lány, úgy érzem, hogy belém szeretett valamelyest, ellenben én SEMMIT sem érzek. Nagyon jó vele lenni, repül az idő, mikor együtt vagyunk, de nem akarok túl sokáig várni, nehogy azt higgye, hogy töketlen bénaság vagyok... Valóban jól esne végre párkapcsolatban élni, de félek, hogy úgy mennék bele ebbe, hogy nem is szeretem őt vagy akármi... Pedig nagyon szép lány, ugyanolyan stílusban mozgunk, rengeteg közös vonás van bennünk, ám van egy kis bökkenő... Neki más az anyanyelve. Lehetséges, hogy ez lenne a probléma, ezért nem tudok 'beleszeretni' vagy érezni iránta valamit?

2017. ápr. 18. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerű döntsd el és tapasztald meg nem tudjuk helyetted megtenni . Ha jó a dolog akkor tovább megy nektek együtt ha nem akkor nem.
2017. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!