Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ki mikor csókókolózott először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor csókókolózott először? És milyen volt?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán foglalkoztattak a fiúk, foglalmam sincs mitörtént, de akaratom ellenére össze jöttem valakivel. Én úgy terveztem hogy 15-16 éves koromig "párkapcsolat szűz" maradok..de hát megtalált a szerelem. Na igen, és azt szeretném megkérdezni, hogy nektek milyen volt az első csókotok? Nem a sima puszira gondolok, ha nem a..franciára (nyelvesre).:D

Nem szeretnék olyan válaszokat hogy "ennyi idősen pasizni" meg hogy fiatal vagyok. Én így érzem, és tökéletes lassúsággal haladok szerintem, hogy beleszeressek valakibe. 14/L


2017. júl. 31. 15:07
1 2
 1/11 DollarDog ***** válasza:

15 évesen, elég jó volt! Igazából egész este ment a nyalifali abba se tudtuk hagyni :D vagy olyan 3 órán keresztül biztos faltuk egymást :D

18/F

2017. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez de cuki. Nem kell tervezgetni, majd jönni fog magától, tudni fogjátok hogyan kell. Hány éves a fiud?


17f

2017. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

17 évesen. Nem volt jó. Buliban történt , egy ismeretlen sráccal akivel táncoltunk én kicsit ittas is voltam így (hála égnek) nem annyira emlékszem rá.

Rosszul is csinálta a srác , konkrétan oldalról belenyomakodott a számba.

Az ember valahogy nem így képzeli el az első csókot:DD

2017. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DollarDog ***** válasza:

#3 megmutathatom hogy kell azt :DDD legalább a második legyen jó :D

Poénnak poén,csak szar mint Teca nénje kerittésszaggatója! :D

2017. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 évesen (most is annyi vagyok), és borzalmas volt. Éppen rágóztam+az ég világon semmit nem éreztem. Nem tudom hogy lehet a csók jó érzés, de majd ha megtalálom a megfelelő embert biztos megtudom :)
2017. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14 évesen 17 éves sráccal. Ivott is és pár perc múlva kidőlt. De attól még nem volt rossz
2017. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sosem csókolóztam

22/F

2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15 evesen, nagyon rossz volt. 0 tapasztalattal is ereztem, hogy szornyen csinalja a csaj. Azota sok lannyal smaroltam mar de semelyik nem volt egy akivel olyan jo volt hogy az semmihez nem volt foghato. Igy par ev tavlatabol visszagondolva, biztosan sokkal tapasztaltabb volt mint mondta 😂
2017. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18 évesen egy buliban. Nem akartam egyébként, nekem ahhoz, hogy valakivel akármi legyen, kell az érzelmi kötődés, ami eddig nem volt meg és akkor sem, de én hülye gondoltam, hogy egyszer úgyis "rákényszerülök", legalább lesz valami tapasztalatom. Megbántam, rémes volt.
2017. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Velem egy idős 14 éves ^^.
2017. júl. 31. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!