Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy írjak rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés
Van egy lany buliban odamentem hozza ismerkedtunk,tancoltuk,odabujt hozzam,fogta a kezem,smarolni nem akart.Kerdeztem hogy van e baratja,meg hogy nem e zavarom.Azt mondta nincs es nem akarja hogy elmenjek.De elvileg neten ismerkedos csaj es elvileg van valakije akivel regebb ota beszel neten.Talan azert bizonytalan.De nekem adott elerhetoseg hogy megismerkedjunk.Mi lenne a legjobb modszer hogy randira/talizni hivjam? Nem akarok nyomulos lenni es elszurni.
2017. júl. 31. 15:48
 1/4 DollarDog ***** válasza:

Elhívod buliba :D viszont a segítségemért cserébe engem is vinned kell azt ott mondom a többit :DD

Viccet félretéve,vidd el vacsorázni vagy tényleg egy buli jó lenne! Ráirsz szia, lenne kedved elmenni xy helyre? :D

Legyél határozott meg add magadat aztán minden rendbe lesz :D

18/F

2017. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csao adom az elsőt, de miért pont vacsora?

Amikor ismerkedni szeretnél vele,hivd ki beszélgetni vagy vidd el fagyizni vagy vmi közös program amitől feloldodhat. Mindig van lehetőség csak meg kell ragadni őket .19/f

2017. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:
Hát #2 gondoltam a vacsora nem olyan gyerekes hogy mit is tudom én kihivom a parkba hanem legalább csinálunk is közbe valamit! :/ de a fagyi az tényleg még egy jó ötlet!
2017. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hmm... Mozi?


Nekem pl van egy "cseles" trükköm, ha nem akarod, hogy elsőre leessen a csajnak. Úgy hívd el, hogy egy ismerősöddel mentél volna, csak lemondta és hát akkor már eljöhetne (persze más megfogalmazásban). És a végére meg egy "Tudod... Örülök hogy veled jöttem el"-t is betehetsz

2017. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!