Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem sokára fogok találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokára fogok találkozni egy lánnyal, de bevagyok s*arva, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem és elmondása szerint én is neki, de eddig csak facen beszéltünk , ott se sokat max 3 napja , de mivel az élőben ismerkedés jobb módszer, ezért szeretnék nemsokára találkozni vele. VISZONT eddig még nem láttuk egymást sose élőbe.. és félek hogy élőbe mást fog gondolni rólam ,mert van egy jól elkapott képem facen, mondjuk több van fent, de ott jól nézek ki és félek hogy élőben nem fogok úgy kinézni :D na remélem érthető.

eddig még sajnos nem nagyon taliztam lányokkal:/

de ő nagyon bejön.

mit csináljak?

16/f


2017. júl. 31. 21:48
 1/6 anonim válasza:
Szerintem légy vicces magabiztos és légy olyan mint facebookon ha az a still ed be jött neki a face en akkor az be jön neki élőben is
2017. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó estét! :) Nagyon egyszerű,elhívod egy kávéra és ott majd elválik hogy be e jössz neki élőben is vagy sem,hasznos tipp hogy figylej arra amit mond és a szemébe nézz,ne a melleire :D aztán ha tetszetej egymásnak akkor hívd ki megint és akár második randin mehet a csók ;) ha meg elutasít az sem baj,mindig tanul az ember belőle,nekem is jópár lány illetve randi kellett ahhoz hogy megtaláljam azt aki való hozzám..szóval hajrá!GL:D 16F
2017. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DollarDog ***** válasza:

Ha magabiztos vagy és magadat adod akkor gond nem lesz :D

Ráadásul én is igy voltam az exemmel hogy csak facen beszéltük amikor találkoztunk akkor mind kettönk máshogy képzelte el a másikat és mégis jól megvoltunk! :D

2017. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elejét muszáj szó szerint értelmeznem😂😂
2017. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél magabiztos, kedves, vicces és udvarias. Nem tudom milyen fajta lány (bocs, ha ez furán hangzott), de szerintem ezeket értékelni fogja. Add saját magad amilyen te vagy és ne a faces stílusod. Mert ha összejönnétek és a másik (faces) énedet adod, akkor abba fog beleszeretni. Na, gondolom érted.:D
2017. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 apababa ***** válasza:
Attól meg ne tarts ,hogy a legjobban sikerült képet tetted fel magadról és csalódik. Inkább azon agyalj ,hogy az ő képe amit feltett a face book-ra mennyire valós. A nők (már egészen fiatalon is) mesterei az átváltozásnak. Hidd el te portréd sokkal közelebb lesz a valósághoz mint az övé smink nélkül. A másik, a lány úgyanigy be lehet szarva mint te . Náluk is mehet a kiképzés ezerel. Az anyuka és a barátnők osszák az eszet rendesen. Tehát nyugi és légy magabiztos mert a mi társdalmunk ezt várja el egy férfitól illetve mit is veszthetsz? Legfeljebb nem ő lesz a feleséged.
2017. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!