Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el találkozni egy lányt?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja elég sokat beszélgettem WhatsApp-on keresztül egy lánnyal. Ma már elég keveset beszélünk, mert (szerintem) már túl sűrűn írtam neki és sokszor úgy éreztem, hogy ez nem biztos, hogy jó (kicsit mintha zaklattam volna). Ennek ellenére is mikor beszéltünk legtöbbször érdeklődött és olyan személyesebb dolgokat is mesélt amire nem is gondoltam hogy ilyen rövid idő után elmond(gondolom megbízott bennem). Egyszer iskola után elkisértem egy darabig, de nem nagyon tudtunk komolyabban beszélgetni mert nagyon sok "ismerős" ember volt körülöttünk. Személyesen is ismerjük egymást. Most úgy érzem hogyha most ne. Tudom elhívni akár csak találkozni vagy esetleg randira akkor soha, mivel szeptembertőle középiskolába megyünk és még annyi időnk se lesz mint most. Hogyan tudnám elhívni akár csak találkozni? Mindketten 15 évesek vagyunk.
2017. júl. 29. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sziaa. Mit szolnal, ha talalkoznank? Eleg regota beszelunk, szoval szerintem megejthetnenk egy kis fagyizast meg setalhatnank a varosban. Benne vagy?"

Nem kell tulbonyolitani :D

2017. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszelgess vele es amikor mar benne vagytok a beszelgetesbe csak ennyit irj neki:

"Amugy nincs kedved valamikor találkozni?"

2017. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Telefonon. 😂😂😂😂😂

Amúgy jap hívd el fagyi, kávé, mozi, stb...

2017. júl. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Moziba csak akkor hivd el ha előtte vagy utána esztek, de nem muszáj kajalni a lenyeg az h tudj vele beszelgetni, mert hacsak odamentek a moziba film előtt es mentek utána haza akkor nagyon keveset fogtok tudni beszélni.
2017. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2017. júl. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!