Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom el dönteni mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom el dönteni mit érez? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mar sokat találkozgattam mármint nem kettesben hanem társasággal és egyszerűen nem tudom eldönteni mit érezhet irántam nekem nagyon tetszik meg minden! Egyik percben magától oda húzz magához és ölelget ami nagyon jó érzés aztán a másik percben már bunkozik és alig szól hozzám aztán megint elkezd velem foglalkozni és kérdezget rólam mármint mit szoktam csinálni szabadidőmben ilyenek meg rám kacsingat. Megörjít ez a srác nem tudom eldönteni mit akar. Valaki tudna segíteni?
2017. aug. 5. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd el kettesbe !

Valszeg a haverjai miatt csinálja,hogy menőzzőn vagy ilyesmi.. ;)

2017. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg barátok előtt szinte mindenki másképp viselkedik. Csak akkor tudod meg mit akar ha kettesben beszélsz vele. Vagy csak kettesben vagytok és az úgy alakul :D lehet hogy tényleg bejössz neki (vagyis ez a valószínűbb) viszont mivel egyik percben még rád kacsint a másikban meg már bunkózik lehet hogy csak játszik veled. Mármint kihasználja hogy odavagy érte vagy hogy jól néz ki és a haverjai előtt ezzel tud menőzni. Na ez már szerintem kész összeesküvés elméletnek sikerült bocsi :DDD de mondom, szerintem valószínű hogy bejössz neki csak találkozz vele kettesben is abiztonság kedvéért :) 15/L
2017. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Én is 15 vagyok csak fiú és tudok néha bunkó lenni olyan lányokkal akik tetszenek csak azért mert baráti társaságban vagyunk..

Néha olyan dolgokat is mondok/teszek ami utólag tök nagy hülyeség volt..

2017. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat probálok majd vele találkozni kettesben:)
2017. aug. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!