Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 14 évesek vagyunk egy lánnyal és azt szeretném kérdezni,hogy miket kérdezzek tőle,miről beszélgessünk ?

Az első nap tök jól elvoltunk de ma akadósan ment csak a társalgás..

Válaszaitokat előre is köszi. :3

(én vagyok a fiú :D)



2017. aug. 6. 03:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

14 éve együtt vagytok és nincs meg miről beszélgessetek? Haha, hasonló minőségi poénokért jelentkezz nálam...


A hobbijait tudod? Vannak közös érdeklődéseitek? Ha igen, akkor azok mindig jó megoldások, ha meg nincsenek akkor keress, mert azok nélkül nehezen fog ez tovább menni.

2017. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat.. Nem fog menni, hagyd az egészet..Nálam is ez volt a helyzet, nem tudtunk miről beszélgetni és nem is beszéltünk többé.
2017. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hobbitokról, kedvenc filmetekről és zenétekről, suliról, kedvenc énekesről, családotokról, hogy milyen volt a nyár.
2017. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tudta-e azt, hogy az első világi lovagrendet Károly Róbert alapította 1326-ban Szent György Lovagrend néven
2017. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Frodó,Samu is jöhet ha már hobbitok de gollamot ki ne hagyjátok.Amúgy ha nincs téma kár erőlködni,nekünk 4 hónap alatt egyszer nem volt ilyen bajunk,ha már a második nap ez van az elég gáz mégis mi lesz veletek akkor a 120.-on? :D
2017. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lelkileg kicsit kivan.Egy csajjal jól elvoltam,csalódott barátaiban és vége volt egy tábornak a legjobb haverjaival.Amint pár nap után nem volt depis már alig irt...
2017. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, olyan ez is mint a fogzás. Mindenkinek át kell esni rajta egyszer. Én 12 évesen jártam így. Elhívtam a lányt a város szélére egy romos épülethez (magam sem tudom, miben reménykedtem), aztán onnan sétáltunk vissza a központig egy nyamvadt szó nélkül. Ma már csak mosolygok rajta, pedig baromi égés volt! :-))

58F

2017. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!