Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha randizásnál a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha randizásnál a srác kíváncsi lenne a hajatok illatára és szeretné megszagolni, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyulnátok ehhez? Ezt csak úgy tegye meg, vagy előbb kérdezzenek meg? Vagy nincs semmi különös, ha beleszagolnak a hajadba? :) Kort is kérhetek?

2017. aug. 8. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem hajfétisem van, de azt csak max ágyban mutatom ki. Randin nem fogom fogdosni meg szagolgatni a haját, hacsak nem olyan van, hogy pl a vállamra dől a lány.

Csak úgy ne akarj ilyet csinálni. Nagyon ijesztő lehet a csajnak.

2017. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem kicsit kiborítana, ha csak úgy random elkezdené szagolgatni a hajamat. Túlságosan belemászna ezzel a személyes terembe, amit nehezen tolerálok, hosszabb idő kell, hogy valakit ennyire közel engedjek magamhoz. Ha meg is kérdezné, nemet mondanék. Ha csak úgy megszagolja, akkor lehet be is húznék neki egyet, még ha nem is direkt, inkább ösztönösen. 19/l
2017. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én német mondanék, és majd csak akkor engedném meg ha már járunk,és közelebb kapcsolatban vagyunk. Amúgy elég fura, kissé ijesztő dolog csak úgy szagolgatni valaki haját. Szóval randi közbe ne tegyél fel neki ilyen kérdést, és főleg ne tedd meg csak úgy, mert kényelmetlen érzés nyújthat a lánynak. Legalábbis volt már velem hasonló dolog, megölelt a fiú, és elkezdte szagolgatni a hajam, nekem rohadtul kényelmetlen érzés volt, de a fiú maga alatt volt ezért csak abbahagytam az ölelést. Ha a barátom tette volna akkor nem zavart volna, ha csak úgy megszagol, de lehet csak én lennék ennyire távolság tartó vagy nem tudom.
2017. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb kérdezze meg, ne csak úgy hirtelen kezdje el szagolgatni, de amúgy megengedném.
2017. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ijesztő.
2017. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!