Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy kamasz srác hol ismerkedhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kamasz srác hol ismerkedhet lányokkal? 17/F

Figyelt kérdés

Azt leszögezem hogy a pozitívak a vélemények hogy helyes srác vagyok a közzöségi oldalakon meg a valóságba is.

De azért nem vagyok egoista!


Ismerkedésem célja első sorba csak szüszerint ismerkedés de később akár komolyabb is!


Köszönöm előre az értelmes válaszokat esetleg tanácsokat is!


2017. júl. 8. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Face , buli stb 17/L
2017. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bárhol. :D mármint komolyan, ha nem vagy rest, akkor akár buszon, utcán (oké, azért n is meglepődnék, ha random odajönne valaki, de ki tudja :D ) bulik (az mondjuk nem egy hosszú kapcsolat titka, de megint csak ki tudja :D), más barátok segítségével, csaptok valami grillpartit, aztán ott, házibulik, iskola, nyáron strand, kávézók, stb..:D végül pedig az internet bugyrai, ami mondjuk tényleg nem a legjobb, de tudod, ki tudja..:D

Remélem valamit tudtam segíteni :D 17/l

2017. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I noor Y ***** válasza:

Gyakorin ...csak tudod ha mondjuk egy lany lennel akkor minimum 10 en valaszoltak volna szoval neked igy fiukent meg jellemzest is kell irnod...hat igen..ez van

Am ha arra gondoltal h eloben hol akkor mindenhol ismerkedhetsz ahol van lany :'D

De most komolyan...ez a feltetele az ismerkesesnek nem?

2017. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Es kamasz lányok? 😂

16/L

2017. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bárhol ismerkedhetsz, nincs rá törvényi korlátozás, hogy 17 éves srác hol ismerkedhet

azonban ha valahonnan ki/el tiltottak arra ne igazán járj csajozni

2017. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondták az előttem válaszolók...nagyon sok helyen lehet ismerkedni...bulikon, buszon, suliban, ha elmész mondjuk kajálni vagy vásárolni a haverokkal akkor oda mentek egy lány csoporthoz. Ha meg még jól is nézel ki akkor hol itt a probléma??☺
2017. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!