Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első találkánk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első találkánk, nagyon izgulok? 18/l

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel rámírt egy fiú akit előző nap jelöltem vissza. Hónapokkal ez elött ért véget a kapcsolatom, ami egészen előző hónapig kihúzódott találkozgatások formájában.. ezért sem tudtam túl lenni még rajta teljesen.

Az új srác korban illik hozzám, fél órára lakik tőlem az ő városában fogunk találkozni.

Az a baj nagyon keves az önbizalmam (nem úgy nézek ki ahogyan szeretnék) ő viszont ilyen álom pasi a szememben és félek, hogy talin már nem fogok neki tetszeni, túl kevésnek fog tartani magához, vagy csak szórakozik velem.

Egyébként írta, hogy szép vagyok, bókolgat, kiváncsi rám úgy tűnik..

Nem terveztem kapcsolatban lenni mostanában viszont ki tudja mi lesz gondoltam elmegyek találkozni vele..

Sosem találkoztam még így sráccal.

Szerintetek normális, hogy nem is ismerjük egymást de már rögtön találkozni akar??

Tudtok tanácsolni valamit? :)

Remélem nem csak szexre kellek neki vagy valami kis r**ancnak nézett és azért irogat, hogy minél hamarabb lefeküdjek vele.

Ha valakinek van kedve írhat személyes tapasztalatokat ilyen kevés ismeretség utáni találkozásról és tanácsokat is.!

Köszönöm szépen a válaszokat, tanácsokat, és annak is aki elolvasta 🙂



2017. aug. 8. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne add neki magad könnyen és akkor kiderül, hogy komolyan gondolja-e, vagy csak dugni akar. F
2017. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

És aki alapból személyesen ismerkedik meg a későbbi párjával? :D

Egyébként én is elhívnám a lányt, akkor is, ha nem akarok tőle semmit, csak barátságot. Ha kedves, aranyos, jókat lehet vele beszélgetni, és nem is csúnya, miért ne találkoznánk? Megismerném személyesen, csinálnánk valami közös programot, eltöltenénk együtt pár órát. Picit jobban megismerném.


Csak sajnos ez most már nem ilyen egyszerű, mert ha felhozom a témát, rögtön mindenki többre gondol :D

De nyilván akkor is elhívnám, ha tényleg komolyak a szándékaim. Ha van lehetőségünk találkozni, akkor miért ne találkoznánk? Személyesen máshogy viselkedsz mint neten, és személyesen más benyomást keltesz. És ha összejövök valakivel, és később összeköltözünk, együtt élünk, akkor az bizony személyes lesz :D Szóval minél előbb megismerném a lányt személyesen is.


Szerintem menj el, egy próbát megér. Ha pedig csak szexre kellesz neki, akkor az is kiderül, jobb ilyenkor, mint 2 hónap múlva, amikor mát eltervezted a jövőtöket is. Így is-úgy is ki fog derülni ha tényleg így van. Ha meg nem, akkor kár veszni hagyni.

17/F

2017. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!