Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el az első évfordu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el az első évfordulón?

Figyelt kérdés
17/f vagyok 1 évesek leszünk pénteken a barátnőmmel szeretném meglepni valamivel szerintetek egy vacsora megfelel e célnak? és aznap este még lesz egy lájti buli a városba oda megéri még beülni vagy valami vagy nem illik össze a kettő? :) Tippeket elfogadok
2017. aug. 8. 06:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 17 éves lány vagyok a barátom 19. Mi anno elmentünk 3 napra nyaralni egy apartmanba,nem került annyira vészesen sokba (12.000Ft volt a 3 nap 2 éj kettőnknek,és amúgy nagyon fullos volt). Szerintem ne buliba vidd,inkább legyetek kettesben. A vacsi az jó ötlet,bár nem tudom mennyire vagy konyhatündér,de esetleg csinálhatnád te a kaját,utána meg a tipikus netflix&chill. Szerintem az a szerelemeseknél mindig beválik.:D :) Remélem tudtam segíteni,még sok boldog közös évet kívánok nektek!:)
2017. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol találkoztál vele először? Volt randi mielőtt összejöttetek? Én a barátnőmnek első éves évfordulóra megismételtem a randikat. Teljesen ugyanazt tettem mint egy évvel ezelőtt. Bejártuk azokat a helyeket ahol első találkozásunkkor voltunk, nagyon odavolt érte.
2017. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!