Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerüljünk újra közel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljünk újra közel egymáshoz?

Figyelt kérdés

Általánosban volt egy fiú osztálytársam akivel elég jó haveri szinten voltunk. 8 évig voltunk osztálytársak, sokszor volt közben hogy egymás mellé ültettek minket és akkor sokat baromkodtunk órán de komolyabb "lelkizős" beszélgetéseink nem voltak. Sose gondoltam "úgy" a srácra, egyrészt azért mert általánosban nem igazán gondolkodtam ezen a szerelem témán másrészt meg a legjobb barátnőmnek tetszett szóval eszembe se jutott volna. Most hogy már régóta nem beszéltünk (nem tartjuk a ballagás óta a kapcsolatot) és én is megváltoztam egy kicsit és barátnőmnek sem tetszik már rájöttem hogy talán többet érzek iránta. Sokat gondolok rá.

Nagyon ritkán összefutunk az utcán mert egy városba járunk gimibe és akkor köszönünk egymásnak de ennyi. Ki szeretném deríteni hogy ez csak egy fellángolás-e vagy valóban érzek valamit iránta.

Hogyan tudnám ezt megvalósítani? Arra gondoltam esetleg hogy a volt osztályunkból egy osztálytalit szerveznék és akkor oda nyilván őt is meghívom és ennek keretében könnyen beszédbe elegyedhetek vele. Szerintetek ez nagyon rossz ötlet? Ha van más javaslat akkor írjatok légyszi.

17/L


2017. aug. 8. 18:28
 1/2 Mádár0218 ***** válasza:

Ötletnek nem rossz, sőt még be is válhat de ott nem feltétlen csak te fogsz beszélni vele mert hogy néz ki hogy mindenki bezsélget együtt mondjuk ti meg 2-en :D


Szerintem írj rá, hogy mi van veled hogy vagy és hívd el valahova beszélgetni mert rég beszéltetek


Az eredmény és válasz az már a srácon múlik meg egy kicsit rajtad is :D De ha fellángolás is attőól még ha ketten lesztek akár jobban is bele tudnál szeretni szerintem :)

2017. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mádár0218 ***** válasza:
#1 vagyok kihagytam 18/F
2017. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!