Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra közel kerüljünk egymáshoz? Hogy olyan legyen, mint régen, vagy legalább hasonló.

Figyelt kérdés
Mostanában egyre jobban eltávolodtunk egymástól a párommal.Párom...hmmm,már nem is érzem úgy hogy az lenne,úgy érzem nem szeret,vagy legalábbis már nem igazán kötődik hozzám.Én nagyon szeretem. Mit tehetnék,hogy jobb legyen? 23/L
2012. szept. 22. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz! Azaz hagyod elmenni, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Ha mégis erőlteted, azt később 100-szor megbánod. Nem vagy olyan idős, hogy egy hosszú kapcsolat bomlana fel. Most kell lépni. Ha őt nem érdekled már most, mi lesz később. Lakva mindig csak rosszabb lesz.
2012. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már több,mint 2 éve együtt vagyunk. Itt lakott nálunk,több mint 1 évet,és elejétől kezdve sokat voltunk együtt. Sajnos úgy alakult,hogy el kellett mennie. Ez 1 hónapja volt. Még együtt vagyunk,de nem élünk együtt. Azóta van ez :( Nem hiszem,hogy nem érdemes harcolni :(
2012. szept. 22. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg erdemes harcolni. Tervezz sok kozos programot, esetleg buli, s ne uljetek folyamatosan otthon, de ezek a programok legyen olyanok, hogy nem minden esetben csak ketten legyetek, hanem mehettek tarsasagba is.
2012. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van mindkét első válaszolónak. Érdemes megpróbálni, de ha sokáig ugyanaz a probléma, akkor ezt a kapcsolatot már nem lehet megmenteni.
2012. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg lehet menteni,ha ő is ezt akarja!

Ülj le vele, beszélgessetek,mondd el neki,h mit érzel és kérdezd meg őt is,h ezt ő hogy látja.

Ha nem utasít el,és melletted áll,akkor közösen biztosan meg fogjátok oldani.

De ehhez mindenképpen ketten kelletek! Ezt egyedül nem fogod megoldani, bármennyire is szeretnéd.

Sok sikert, és legyél ügyes!

2012. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igazság szerint most tervezzük,hogy elmegyünk közösen albérletbe,csak úgy látom rajta,hogy nem szívesen menne,és hogy csak azért ment bele,mert én annyira akartam,és mert "sajnál". :( Én megpróbálok azért mindent,és ha elköltözünk,akkor lesz lehetőségem bizonyítani,és helyre hozni a dolgot. Csak reménykedem,hogy sikerülhet még. Bár az a baj,hogy Ő nagyon nehéz eset.
2012. szept. 22. 18:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Az is baj még,hogy a sok közös ("házon kívüli") programhoz pénz is kellene,ami nekünk most nem igazán van sajnos. :/
2012. szept. 22. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlemül olyan programokat kell ilyenkor keresni. Menjetek el bicajozni,v kirándulni,v sétálni stb. Nem tudom merre laktok,de neten is rákereshetsz. Hívjátok át a haverokat... Annyi minden van,amihez nem kell pénz v csak nagyon kevés!
2012. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy őt nem igazán lehet ilyenekre rávenni. Hívtam én sétálni,meg stb. de mindig azt mondja nem. El se nagyon jön hozzám,inkább fekszik és tvzik,vagy alszik egész nap,amikor csak teheti. Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? :( Ezért is nehéz.
2012. szept. 22. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!