Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány aki tetszik, és szerintem én is neki (több jelet észrevettem) De viszont nem ismerem, Instagramon követjük egymást, így egymás nevét, korát tudjuk csak.. Egy iskolába jártunk (idén ballagott), és a buszon is szoktam látni.. De mostmár, hogy nem nagyon futunk össze, max Facebookon tudnám elhívni.. Szerintetek, ha bejelölöm, és leírom, hogy nagyon tetszik, és szívesen megismerném stb.., az nem nyomulós/fura? Nem szeretném megvárni, hogy véletlen "összefussunk" az utcán (de akkor sem mennék oda, lehet, hogy siet valahova stb..), így csak az online tér maradt.. Vagy ne hívjam el? De akkor mit írjak neki?

Az értelmes válaszokat köszi!

Ja, én 17 vagyok, ő 20.



2017. aug. 12. 04:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: Lányok! Ha rátok írna / bejelölne az a srác aki tetszik nektek, ti örülnétek neki? Vagy furának tartanátok?
2017. aug. 12. 04:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el, ha tetszetek egymásnak, nem veszítesz semmit! Leírod, hogy szimpatikus, megismernéd ha lehet. Lehet, hogy aznap végig leveleztek, aztán találkozni hívnád.


Én nagyon örülnék, ha így rám írna, aki tetszik.

2017. aug. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Ment a 👍
2017. aug. 12. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:
NANÁ hogy hívd el!!! Életed végéig bánnád ha nem tennéd!
2017. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is.. Mit veszthetek?! Max azt mondja, hogy nem :D
2017. aug. 12. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2017. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, hogy írj rá, hívd el! Maximum nemet mond. Ha voltak visszajelzések akkor meg főleg! Nem veszítesz semmit. De ha kihagyod azt bánni fogod hidd el!
2017. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!