Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randizni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randizni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj nagyon tetszik es ilyet meg 1 lanynal se ereztem.. Na mind1 az van hogy regebben 1 szer randiztunk meg rengeteget beszéltünk es az lett a vege hogy egyenlore nem akar kapcsolatot mert nem bízik meg egy pasiba sem...

Azota eltelt kb 4 honap még nincs barátja és mostanaban suliban mar koszono viszonyban vagyunk. Bármikor talalkozunk szunetben ugy erzem jeleket ad felem hogy van eselyem.. De lehet hogy csak ezt en kepzelem be magamnak.. Szerintetek elhívjam randira? Es azt megis hogy kerdezzem meg hogy van e kedve velem talizni? Azt elmondjam neki hogy ilyet még egy lanynal se ereztem es hogy bennem bízhat nem verem át? De az a bajom alig birok aludni estenkent. Azon izgulok hogy ha megkerdeznem es nemet mond akkor mi tevo legyek hozza hasonlo lanyt nem fogok talalni.. Bocsanat hogy ilyen hosszú lett de nagyon szeretnek megismerkedni vele es mar szeretnem latni.. Elorre is koszonom a válaszokat!!! Remelem valaki segit abban hogy talalkozzak eletem nojevel.!!


2015. szept. 5. 00:38
 1/3 anonim válasza:
Mennyi álmatlan éjszakát akarsz még? Ha meg akarod tudni, hogy eljönne-e állj oda, hívd el, ne legyél tutyimutyi. Ha nemet mond, aznap estére már lenyugodhatsz és majd keresel másikat. Ha igent mond, akkor megint nem fogsz majd tudni aludni, annyira izgulsz, hogy ne cseszd el a randit és jössz ide, hogy tanácsot kérj. Viszont legalább egy lépéssel közelebb vagy a célhoz.
2015. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem hívd el, de ne randiként tekints rá, csak ismerkedésként.
2015. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem meg rohadtul randiként tekintsen rá, mert bele van zúgva, mint vak a szakadékba, akkor minek játssza meg, hogy csak "ismerkedni" akar? Hülyeség...
2015. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!