Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi! Vidámpark vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi! Vidámpark vagy állatkert?

Figyelt kérdés

Van egy lány, 10 éve ismerjük egymást. Eddig csak olyan haveri viszonyban voltunk de az utóbbi 2 hónapban kezd több lenni. Nekem nagyon tetszik a lány, teljesen elcsavarta a fejem *-*. És nagy esély van rá hogy nagyon belezúgtam pedig én nem esek könnyen szerelembe...

De a lényeg: nagyon szereti az állatokat és az ilyen adrenalinos élményeket. Ezért gondoltam hogy elviszem állatkertbe vagy vidámparkba. De melyik legyen? Vidámpark pl azért jó mert az ilyen "ijesztő" dolgok közelebb hozzák egymáshoz az embert...mármint hogy ülünkk a hullámvasúton és jön a durva rész, és ezt együtt éljük meg és szerintem ez közelebb hoz. Remélem értitek miről van szó. Ja meg kapaszkodhatunk egymásba...na mindegy értitek :D. Az állatkert meg azért jó mert többet lehet beszélgetni. És esetleg ha úgy adódik akkor nyugisabb szerelmet vallani egy állatkertben mint egy nyüzsis vidámparkban. Viszont a vidámparkban még mindig ott van az a lehetőség hogy nyerek neki valamit...de ha meg nem sikerül akkor meg ciki :D.

Na látjátok itt vívódok és már mindent számba vettem de egyszerűen nem tudok dönteni. Szeretném hogy minden tökéletes legyen. Szerintetek?

17/F 17/L


2017. aug. 12. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidámparkba vidd el, mert az sokkal nagyobb élmény
2017. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd el kalandparkba, az tuti élvezni fogja, én oda vinném, jó kis móka lehet ;)

Én a barátnőmet először a Római partra vittem hekkezni, nagyon szerette :) (Bp, 3.ker, Aquincum) oda érdemes elmennetek 1x ;)

2017. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidámpark
2017. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!