Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha az első randi gipszel a jobb lábamon megyek?

Figyelt kérdés
Állatkertbe megyünk egy lánnyal akivel most találkozom elöszőr de aggodok h ciki lesz gipszel a lábamom randizni. Szerintetek van okom aggodni?

2016. aug. 25. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd neki a randi előtt, de normális esetben pont nem kéne, hogy foglalkozzon vele, csak tisztázzátok, az a biztos :) én is meglepődnék, ha az első randira csak úgy random gipsszel jönne a lány, nem azért, mert zavar, hanem mert nem arra számítottam :D
2016. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy se tudod levenni csak úgy a gipszedet, és köcsögség lenne a lánytól, ha emiatt otthagyna, vagy ilyesmi. Ha már beleegyezett, hogy elmentek, gondolom tetszel neki,nem véletlenül állatkerteztek majd együtt, szóval nem hiszem, hogy zavarná. Engem biztos nem zavarna.
2016. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Semmit nem számit, de azért szólj, hogy ne lepődjön meg. Attól te még ugyan az a személy - személyiség vagy, ez nem változtat semmit. Ha leveszik akkor is úgy fogsz kinézni, nem is értem miért aggódsz!
2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak bal lábon gáz
2016. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Párnahuzat ***** válasza:
Ha fagyizni mentek a két lábatokon, akkor szigorúan csak vanília fagyit ehetsz csoki darabkákkal kókuszreszelékkel meghintve. Hab a tortán a CocaCola Company és Samsung termékek kiiktatása, de csak is a jobb lábon megtalálható lábujjakkal teheted meg. Sok sikert!!
2016. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na meg volt a tali és nem magyon érdekelte(persze szolam neki elore) csak ilyenkor minden hulyesegen tudok parázni. Amugy jol éreztük magunkat

Köszi a válaszokat :)

2016. aug. 25. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pedig köszönöm a randit. Kár volt aggódnod. Miért lett volna gáz?:)
2016. aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egészséges lábbal csak jobb lett volna nem? :D
2016. aug. 26. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!