Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » írnátok nekem miről beszélgess...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írnátok nekem miről beszélgessünk amikor találkozunk?

Figyelt kérdés

találkozáskor sokszor van kínos csend

ezekhez kéne téma

írjatok légyszíves!bármit



2017. aug. 15. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg jön magától a téma, ha jó a társaság....

De tényleg akármiről lehet beszélgetni a húsleves elkészítésének fázisaitól a nagyikon és az ő szokásiaikon keresztül a kedvenc csúszdás játszóterekig, ha valóban érdeklődtök egymás iránt. ;)

2017. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A római birodalom bukásának az okai, Magyarország folyóinak a halállománya, a hegyi kecskék párzási szokásai, a cigányok hagyományai.

Ezek jó témák, biztosan befutó leszel velük.

2017. aug. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhj jó ég, ha már ide, gyakorikérdésekre kell kiírnod, hogy miről beszélgess a fiúval/lánnyal, akkor az a kapcsolat már itt el van rontva. Hogy lehetséges az, hogy két ember akik kedvelik egymást nem rudnak miről beszélni?

Szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki ha egy számára szimpatikus emberrel van bármiről el tud beszélgetni, és a csemd sem kínos. Komolyan, az első dolog ami az eszedbe jut mondd ki, és tá-dá, kész a beszélgetés. Még ehhez is segítség kell...

2017. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Észak-Szudán politikai helyzete szerintem igen jó téma;))
2022. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!