Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam randira, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam randira, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy volt osztálytársamat randira elfogadta a meghívást, fagyizni sétálni ülni és bambulni megyünk, de szeretnék megtudni róla 1 2 infót, de tök gáznak érzem azt, hogy rákérdezzek kedvenc zenére vagy elfoglaltságra, mert 8 éve ismerem... miről beszéljek vele? 16 vagyok, ő 15

2017. aug. 16. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Ne érezd gáznak, hiszen a 8 év alatt nem volt kötelező megismerned, ha most keltette fel az érdeklődésed, akkor nyílván csak most kezdtél el kíváncsi lenni hobbijára stb

Amúgy is szerintem eléggé ritka az olyan lány akinek nem esik jól hogy a fiú érdeklődik iránta.:)

Hajrá, menni fog, a randira is igent mondott szóval innentől ne aggódj efelől, ő is ugyanúgy érdeklődik irántad.

Legyél bátor!

17/L

2017. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy 8 éve ismerősöd, de az nem jelenti azt, hogy 8 éve ismered. Gondolom ő se tud sokkal többet rólad, mint te róla, így mégis miért lenne gáz, ha érdeklődnél a zenei ízléséről vagy tudjam is én miről?

Ne parázz azon, hogy miről beszélj vele, csak légy önmagad, ha pedig érdekel róla valami, akkor kérdezz rá. Legalább eljutottál addig, hogy elhívtad randizni. :D

2017. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már volt bátorságod meghívni egy randira, akkor a nehezén túl vagy, megjegyezném a mai fiatal fiúk egyre balf@#aszabbak akik arra várnak hogy a csoda az ölükbe essen tenni meg nem tesznek azért hogy jobb legyen, tisztelet a kivételeknek, te legalább tettél valamit. Nos nem ciki, hogy érdeklődsz felőle, jó nem olyan futoszallagosan kell feltenni a kérdéseidet, hanem elkezdtek egy témáról beszélgetni és kivesézitek, nagyon sok minden kiderülhet beszélgetések során. Például a jelenlegi barátnőmet mikor először megláttam előben az első szavam azok voltak hogy mennyire csinoska és tök jól áll rajta az a ruci amiben volt, és erre ő kezdett fecsegni milyen stílus jött be, akkor tudtam meg hogy szereti a bőr szerkókat, ekkor eszembe jutott hogy rockerek illetve hasonló irányvonalu emberkék is szivesen hordanak bőr ruhákat, tereltem a témát arra hogy ilyen stilust követve biztos hogy nem veted meg a rock/metál zenéket, ekkor megint elkezdett fecsegni... Szóval a rövid példával jól ki lehet faggatni ugy hogy ne érezze vallatásnak a beszégetést, néha fűszerezed kis humorral és nyert ügyed van.
2017. aug. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi! volt nekem is részem bőven ebből a csak nézem a facebook képeit, de még ráírni sem merek... aztán egy lány egyszer nagyon megtetszett, és barátnőn keresztül tudtam, hogy én is bejövök neki, de nem akart kezdeményezni, szóval nekem kellett

sajnos nem volt hosszú életű, de azóta is hálás vagyok neki és a lánynak aki tájékoztatott, hogy én is bejövök neki szóval na csak annyit akartam, hogy ezt meg kell tanulni vagy mi mármint erőt venni magadon és oda menni elhívni kávézni teázni fagyizni, vagy valami és, ha nemet mondd, sem gáz mert 1x 2x visszahallom, de nem vészes

csak nekem tényleg annyira gáz vagy nem tudom, hogy 8 éve ismerem osztálytársam, és a számát is tegnap kértem el

2017. aug. 17. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!